Леді Гага вперше зізналася, що зробила аборт після зґвалтування своїм продюсером

Леді Гага вперше зізналася, що зробила аборт після зґвалтування своїм продюсером

Associated Press

Тоді артистці було 19 років.

Американська співачка Леді Гага приголомшила своїх прихильників відвертим зізнанням.

Артистка у документальному фільмі Опри Вінфрі та принца Гаррі "Я, якого ви не бачите" (The Me You Can not See) поділилася, що після пережитого у 19 років насильства завагітніла. Вперше Леді Гага розповіла, що її неодноразово ґвалтували, на початку 2020-го року. Тоді артистка не казала хто це був.

Цього разу виконавиця зізналася, що над нею знущався її музичний продюсер. Ледь стримуючи сльози, Леді Гага розповіла, як це відбувалося, пише Just Jared.

"Мені було 19 років, я працювала у цьому бізнесі, і продюсер сказав мені: "Знімай одяг". Я відповіла відмовою. Я пішла, а він сказав мені, що збирається спалити усю мою музику. І він не зупинявся. Він не переставав просити мене зробити це, і я просто застигла. Не пам'ятаю, що було далі", - поділилася артистка.

Леді Гага додала, що вирішила ніколи не називати ім'я цього продюсера, оскільки не хоче більше ніколи з ним бачитися. За словами співачки, після зґвалтування продюсер зачинив її у студії звукозапису на декілька місяців, де жорстоко з нею поводився. Минули роки і Леді Гага через постійний біль, який її мучив, звернулася до лікаря. Проте її відправили до психіатра, оскільки справа була не у фізичному, а психологічному стані здоров'я.

"Я хворіла кілька тижнів. Тоді я усвідомила, що це був такий же біль, який я відчула, коли людина, яка мене зґвалтувала, кинула мене вагітною на розі батьківського будинку. Мене рвало і нудило", - зізналася співачка.

Нагадаємо, що у грудні 2016-го Леді Гага вперше зізналася, що страждає від психічного захворювання, причиною якого стало пережите у 19 років зґвалтування.

У січні 2020-го під час розмови з Опрою Вінфрі Леді Гага більш детально розповіла, що у 19-річному віці пережила серію зґвалтувань. Як зауважила зірка, вона вже довгі роки не може позбутися від посттравматичного стресового розладу. Вона вважає, що її хвороба не піддається лікуванню. Виконавицю і досі мучать головні болі.