Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Легенда французького кіно Катрін Деньов розповіла ТСН про поцілунки та секрет власної популярності

Актриса приїхала на Одеський кінофестиваль.

Легенда французького кіно Катрін Деньов прилетіла на Одеський фестиваль, де їй мають вручити "Золотого Дюка" за вклад в історію кіно. Актриса вже встигла поспілкуватися з журналістами ТСН і розповісти про погані звички, макіяж і поцілунки в житті.

У коричневих штанях, шалику і з цигаркою в зубах: Катрін Деньов виходить із VIP-зали Одеського аеропорту. Підкурює спочатку асистентці, а потім собі. Та, кого у Франції за стриманість називають "сніговою королевою кіно", не тягнеться до розкошів. Їде до міста на маленькому позашляховику. Кожна її хвилина тут розписана заздалегідь.

В Одесі Катрін Деньов проведе два дні. А домовлялися про них організатори кінофестивалю кілька років. Попри те, що їй вже 75, графік актриси напруженіший, ніж у втричі молодших зірок. 

Підбори, сукня з єдиною квіткою та ідеальна зачіска - такою вона постає перед нами на інтерв`ю. Не розлучається з маленькою чорною торбинкою, мешти відкривають татуювання на нозі, сукня не прикриває колін. Каже, збиралася рівно годину 15 хвилин.

ВідеоПро погані звички, макіяж і поцілунки в житті розповіла Катрін Деньов у інтерв’ю ТСН

До України вона прилетіла на кінофестиваль. 75-річній акторці мають вручити золотого Дюка за внесок в історію кіно. Вона також презентує глядачам один зі своїх фільмів. Але вже зараз ми дізналися, скільки часу зірка витрачає на макіяж, які поцілунки запам’яталися найбільше і яка ще професія їй до вподоби.   

Про погані звички, макіяж і поцілунки в житті розповіла Катрін Деньов у інтерв’ю ТСН

У Женев'єву з "Шербурзьких парасольок" світ закохався у шістдесят четвертому. Тендітна білявка співала про кохання - у фільмі немає жодного діалогу.

"Я дуже прив’язана до цієї стрічки, вона і досі одна з найважливіших для мене", – каже Деньов в інтерв'ю ТСН.

Після цього фільму вона вже не робила перерв у зйомках: три-чотири стрічки на рік. У 1970-му саме камера познайомила Катрін із Марчелло Мастроянні. Актори настільки не припали одне одному до душі, що режисер стрічки "Таке трапляється тільки з іншими" залишила їх на дві доби у порожній квартирі.

Результатом знайденої спільної мови був бурхливий роман, народження доньки і розлучення Мастроянні. Але вийти за нього Деньов так і не захотіла. Їй приписують романи з Аленом Делоном, Бельмондо, Депардьє, Івом Сен Лораном.

"Це все легенда!", – на запитання про особисте вона лише жартує. 

А секрет власної популярності формулює коротко: "Це не може бути тільки зовнішність".

За останні роки вона анітрохи не збавила темпу. Заради стрічки "Мила Клер" уперше перефарбувалася у сріблястий. Про останній день власного життя Катрін іще не думала - каже, надто молода: "Взагалі-то такі думки мають приходити набагато пізніше".

Не покинула Деньов і шокувати публіку. Три роки тому у Каннах глядацька зала встала, аби аплодисментами привітати королеву, а та взяла і поцілувала ведучого по-французьки.

Тож хтозна, може, власниця червоного манікюру здивує і гостей одеського фестивалю. Каже, заздалегідь до таких сюрпризів ніколи не готується.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції