Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Легендарна Меріл Стріп про секс-скандал з Вайнштейном: Про це в Голлівуді знали не всі

Зірка виступила з офіційною заявою.

Американська акторка Меріл Стріп стала однією з перших, хто відреагував на секс-скандал із відомим продюсером Гарві Вайнштейном.

Так, зірка виступила з офіційною заявою, у якій зауважила, що про поведінку Вайнштейна у Голівуді знали не всі, а вчинки продюсера вона назвала "жахливими, ганебними, непростимими".

"Ганебні новини про Гарві Вайнштейна приголомшили тих з нас, чиї роботи він просував, тих, кого він захищав в погані і хороші часи. Безстрашні жінки, які відкрито розповіли про пережите насильство, - наші героїні. Одну річ необхідно прояснити: ні, про це в Голлівуді знали не всі. Гарві працював з повною самовіддачею, бував різким, але завжди шанобливим і поважним - зі мною і багатьма іншими, з якими він працював як продюсер. Я не знала про його злочини: про фінансові операції з акторками і колегами, яким він платив за мовчання, про його "ділові" зустрічі в готелях, ванних кімнатах і інших неналежних місцях, про його насильницькі дії", - сказала Меріл The Huffington Post.

Стріп зауважила, що якби хтось в індустрії, або журналісти знали про поведінку Вайнштейна, то "таблоїди десятиліттями не мовчали б".

Меріл Стріп та Гарві Вайнштейн
Getty Images

"Його поведінка непростима, але зловживання владою - це не нове. Зараз кожен сміливий голос, який почули ЗМІ, важливий: це змінить ситуацію", - підсумувала акторка.

Зауважимо, що Меріл Стріп та Гарві Вайнштейна пов’язує багаторічне співробітництво. Так стрічки за участю Меріл "Залізна леді" та "Август", які продюсувала компанія Вайнштейна, не тільки окупилися в прокаті, але і були вкрай високо оцінені критиками.

Нагадаємо, що днями газета The New York Times після проведення власного розслідування опублікувала матеріал, який викрив ганебну поведінку знаменитого американського кінопродюсера Гарві Вайнштейна. Зокрема, у статті співробітники продюсера розповідають, що знають про його домагання до жінок.

Газета також стверджує, що Вайнштейн уклав мирові угоди щонайменше із вісьмома жінками. За даними ЗМІ, однією із цих жінок була зірка серіалу "Зачаровані" Роуз Макгавен. Про сексуальні домагання з боку Вайнштейна заявила також актриса Ешлі Джадд.

Залиште свій коментар

Вибір редакції