Легендарний лідер "ДДТ" підтримав Україну і згадав співи у переходах Києва

Шевчук наголосив, що не може бути пропаганди війни у музиці.

Лідер російської легендарної групи "ДДТ" Юрій Шевчук розповів, що завжди зачаровується Києвом, коли відвідує українську столицю, а також зазначив, що тривожиться через трагічні події в нашій державі.

Про це він сказав в інтерв'ю газеті "День".

"Щоразу, коли  буваю в Києві, я ним зачарований. Я пам'ятаю, як у юності співав у переходах, потім на Майдані Незалежності. Пам'ятаю перший рок-фестиваль, тоді Київ був ще радянським містом, і туди приїхав "десант" пітерського рок-клубу — "Аліса", "ДДТ", "Акваріум", "Телевізор" та інші, співали про те, що "рок-н-рол — це любов і свобода". Це була "рок-революція" у Києві наприкінці 1980-х. І зараз я глибоко переживаю трагічні події, які відбувалися і відбуваються тут, в Україні. Між нашими країнами... Звичайно, пишу про це", - розповів російський музикант.

Шевчук наголосив, що "не може бути пропаганди війни і конфліктів на таких "суничних полях", як музика, поезія, театр, кінематограф".

"Це ті дивовижні речі, які не мають кордонів і повинні нас мирити, а не навпаки", - зазначив лідер "ДДТ".

Водночас Шевчук розповів, що наразі група вже має матеріал для наступного альбому.

"Хоча матеріал готовий для нового альбому, сьогоднішній день видає нові теми. Світ зараз стрімко змінюється, спробуй розібратися — чи то легше буде, чи то третя світова... Глобальне переселення народів, яке за масштабом порівняти можна тільки з часом Стародавньої Римської імперії: готи, гуни, сирійці... людей мотає, все нестабільно, корупція, скачемо то назад, то вперед.. Одне у нас незмінне — дурні й дороги... Політики теж, на мій погляд, майже всі "лажають". Не відповідають обсягам того, що відбувається. І скажу як старий хіпан-анархіст: якби багатьох із них не було при владі, жити нам було б легше", - сказав він.

Раніше фронтмени гуртів ДДТ та "Наутилус Помпилиус" Юрій Шевчук та В'ячеслав Бутусов записали спільну пісню -  українською мовою. Композиція отримала назву "Осінь панує" та вийшла дуже мелодійною.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: