Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Легендарній Лії Ахеджаковій 80: цікаві факти з життя культової акторки

Сьогодні Лія Меджидівна святкує ювілей.

Сьогодні, 9 липня, легендарна радянська акторка Лія Ахеджакова святкує ювілей.

Зірці стрічок "Службовий роман" та "Іронія долі" виповнюється 80 років, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Майже стільки ж ролей зіграла Лія Меджидівна, проте жодної головної так і не отримала. Але репліки її персонажів найпопулярніші, їх і досі цитують.

Лія Ахеджакова народилася 1938 року у Дніпропетровську (нині Дніпро - прим.ред.) у родині акторів. Проте батьки бажали доньці серйознішої кар’єри. Лія півтора року провчилася у московському інституті кольорових металів, але паралельно таємно оббивала пороги акторських вишів. І їй вдалося вступити до ГІТІСу.

ВідеоНеочікувані подробиці з життя видатної актриси Лії Ахеджакової

Найкраща радянська актриса другого плану. Пам'ятаєте модну секретарку Віру із "Службового роману" чи співочу подругу Тетяну із "Іронії долі"? Лія Ахеджакова сьогодні святкує ювілей - їй виповнюється 80 років! Неочікувані подробиці з життя видатної актриси - дивіться просто зараз.

Неочікувані подробиці з життя видатної актриси Лії Ахеджакової

Лія Ахеджакова_1
УНІАН
Лія Ахеджакова

Її театральна кар’єра почалася з ролі поросятка у театрі юного глядача. Далі її підвищили до ролі віслюка Іа. Але Лія не здавалася, адже займалася улюбленою справою. У кіно вона почала зніматися лише у 35 років. І майже одразу стає всенародною улюбленицею завдяки ролям у стрічках Ельдара Рязанова.

Лія Ахеджакова довго йшла не лише до вершин кар’єри, а й до  жіночого щастя. З першим чоловіком, актором Валерієм Носиком, вона розлучилася через його пияцтво та зради, з другим - художником Борисом Кочейшвілі, розбіглися без скандалів. Про причини обоє мовчать. Але після цього шлюбу Лія відходила довгих десять років. Проте 2001-го – у віці 63 років на подив усім пішла знову під вінець з фоторепортером Володимиром Персіяновим. І з третьої спроби таки знайшла своє щастя. Володимир став її особистим агентом, помічником, але найважливіше – він дав їй відчуття захищеності.

Лія Ахеджакова досі затребувана акторка, вона знімається у кіно, грає  у театрі "Современник" та дотримується активної антикремлівської позиції. Вона неодноразово виступала на підтримку України та публічно висловлюється за звільнення українського режисера Олега Сенцова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції