Легендарний репер Тупак Шакур покинув Мадонну через те, що вона біла

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Про це стало відомо з листа, який покійний музикант написав співачці, перебуваючи у в'язниці.

Новина про те, що поп-зірка Мадонна колись зустрічалася з легендарним репером Тупаком Шакуром, приголомшила шанувальників обох.

Та ще більше фанати знаменитостей були здивовані причиною розставання артистів. Виявляється, ініціатором розриву стосунків став репер, оскільки Медж була білою.

Про це повідомляє видання TMZ, у розпорядженні якого опинився лист, який покійний Тупак написав Мадонні 15 січня 1995 року, перебуваючи у в'язниці.

"Коли ти зустрічаєшся з чорним, це не вважається чимось поганим і жодним чином не завдає шкоди твоїй кар'єрі, навіть навпаки: у тебе з'являється новий образ, більш відкритий і захопливий. Але для мене це буде означати втрату прихильників. Вони бачать мене інакше. І я можу втратити половину своїх людей, - написав тоді Тупак і додав: - Я не хотів завдати тобі болю".

Мадонна і Тупак Шакур
Getty Images
Мадонна і Тупак Шакур

Зауважимо, що повну версію листа Тупака Мадонні збираються продати на аукціоні Gotta Have Rock and Roll, який має відбутися 19 липня. Стартує лот з ціни у 100 тисяч доларів. До слова, останній лист Тупака був не так давно проданий за 170 тисяч доларів.

Нагадаємо, що Мадонна зізналася у тому, що мала стосунки з репером Тупаком Шакуром, у 2015 році. Тоді зірка розповіла, що зустрічалася з музикантом у 1993-му. Роман знаменитостей тривав декілька місяців.

Знаменитий американський репер Тупак Шакур помер 13 вересня 1996 року, після того, як отримав кілька вогнепальних поранень. У госпіталі, після кількох спроб встати з ліжка, Шакур, під впливом сильних знеболюючих, був поміщений в апарат штучного життєзабезпечення і згодом переведений в штучну кому. Вдень 13 вересня 1996 року, попри спроби лікарів зупинити внутрішню кровотечу, Тупак Шакур помер у відділенні реанімації та інтенсивної терапії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції