Легендарний режисер-гей Параджанов заглядався на актора, який пізніше його зіграв

Дата публікації
Перегляди
5704
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Легендарний режисер-гей Параджанов заглядався на актора, який пізніше його зіграв

Фільм "Параджанов" представить Україну в Америці

У великий прокат вийшла стрічка, що представляє цього року Україну на Оскарі.

На презентацію стрічки "Параджанов" про легендарного радянського режисера приїхав виконавець головної ролі Серж Аведікян, повідомляє ТСН.Особливе.

Аведікян добре знав Параджанова, а вперше побачив його, коли приїхав у Радянський Союз збирати матеріал для власної стрічки. Про нестандартну орієнтацію режисера Сергія Параджанова актор знав і навіть відчув на собі підвищену увагу митця.

"Я це бачив. Я був дуже красивим хлопцем, і він одразу… він любив красу! Я йому сказав, що я вільний чоловік,без проблем, але я тут не для цього. І ми залишилися хорошими друзями. І я думаю, він мене дуже любив, як молодого актора, молодого режисера", - розповідає Аведікян.

Втім, у фільмі питанню орієнтації відведено мало місця. Більше - одержимості кінематографом, нерозумінню влади та стосункам із дружиною. Роль Світлани Щербатюк - музи Параджанова - у стрічці виконала російська актриса Юлія Пересільд. З тією, кого зіграла, вона познайомилась лише в день виходу стрічки в прокат.

Світлана Іванівна каже, що Юлія добре передала характер. Проте втілення її самої у фільмі хвилювало колишню дружину Параджанова найменше. Найбільше переживала, коли в кадрі з'являвся Сергій, як зізналась дружина митця, Серж схожий на Параджанова до сліз.

Нагадаємо, фільм "Параджанов" побореться за номінацію Оскар у категорії "Краща стрічка іноземною мовою".

Стрічка "Параджанов" вийшла у великий прокат

Стрічка "Параджанов" вийшла у великий прокат
Наступна публікація