Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Леся Нікітюк пригадала, як крала у батьків яблука і продавала

Телеведуча розповіла, як у дитинстві займалася торгівлею.

Телеведуча Леся Нікітюк, яка минулого року розповіла про свого обранця, зустрілася з Катериною Осадчою у Туреччині, йдеться у "Світському житті".

Вони відвідали легендарний Гранд-базар у Стамбулі. Гуляючи ним, Катерина запитала у Лесі, чи мала вона досвід у торгівлі. Нікітюк відповіла, що мала, і розповіла історію з дитинства.

"Крала вдома у батьків яблука, усі продукти, потім виходила, сідала поряд з бабусями, які торгували. Знаєш, такі кучки стоять – шість, дванадцять, вісімнадцять яблучок. Ну і в мене шість, дванадцять, вісімнадцять. Вся торгівля закінчилася, коли підійшли чиїсь ноги і зверху пролунав голос: "Скільки коштують яблучка, дівчинко?" Я піднімаю голову, стоїть моя мама, і я кажу: "Для вас, мамо, безкоштовно", - пригадала Леся.

ВідеоЯк Леся Нікітюк у Туреччині з чоловіками загравала і на Гранд-базарі торгувалася

Леся Нікітюк здійняла фурор на Гранд-базарі в Стамбулі! Як телеведуча на ринку торгувалася, східні солодощі куштувала і з чоловіками загравала! Екслюзивний репортаж з Туреччини! 

Як Леся Нікітюк у Туреччині з чоловіками загравала і на Гранд-базарі торгувалася

Також Нікітюк розповіла, як вона разом зі своїми двоюрідними і троюрідними сестрами і братами ходили в садки. Там вони "трясли" яблука і груші, а потім продавали, здавали на сік.

Ще зірка пригадала, як міняла картоплю на кавуни.

"Влітку всі на городах, їздять машини з кавунами херсонськими і ти бараболю міняєш на ці великі херсонські кавуни", - додала Леся.

Нагадаємо, Катя Осадча розсекретила таємницю Лесі Нікітюк, і тій довелося розповісти, як вона знайшла кохання просто "під дверима".     

Залиште свій коментар

Вибір редакції