Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Леся Нікітюк пригадала, як на початку кар'єри носила чай Насті Каменських

Ведуча працювала на вокальному шоу.

Відома телеведуча Леся Нікітюк, яка позувала оголеною в самому лише пальті, зізналася, що слава та успіх далися їй нелегко.

За словами знаменитості, на останні гроші вона придбала кофтину, у якій з рідного Хмельницького поїхала підкорювати Київ. Як зізналася Нікітюк, тоді вона де тільки не працювала і однією з її робіт був проєкт "Голос країни", йдеться у програмі "Українські сенсації".

"Я працювала на павільйоні, на перших сезонах "Голосу країни" адміністратором. Я носила чай Насті Каменських. Я як зараз пам'ятаю, підходжу, кажу: "Настю, чай, каву?". Вона каже: "Ой, мась, зроби мені чай". Я приношу їй чай: "Мась, ти що, без молока принесла мені чай?" – поділилася спогадами Леся.

Ведуча розповіла, що працювала з10 години ранку до 10-12 вечора. Тоді Нікітюк знімала кімнату у районі ДВРЗ. І для того, щоб Леся могла спокійно дістатися домівки, їй доводилося якось домовлятися з місцевими хлопцями.

"У Києві є такий райончик – ДВРЗ. Там у гуртожитку від завода "Арсенал" я орендувала свою першу кімнату. Місцевість дуже небезпечна, багато малозабезпечених людей, які зловживали алкоголем. Коли мені доводилося повертатись о 12 ночі після знімань, я давала хлопцям по 5-10 гривень. На цигарки. Щоб мене не чіпали і нормально до мене ставилися", - поділилася ведуча.

Нагадаємо, не так давно Леся Нікітюк з драматичним поглядом похизувалася стрункою фігурою у боді. Знаменитість не припиняє дражнити шанувальників.

Залиште свій коментар

Вибір редакції