Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Леся Нікітюк пояснила, чому розійшлася зі своїм бойфрендом

Ведуча відверто розповіла про особисте життя.

Українська телеведуча Леся Нікітюк, яка нещодавно зізналася, що розійшлася з коханим, розповіла, яких випробувань не витримали їхні стосунки, йдеться у "Світському житті".

Леся Нікітюк з гумором відповіла, що стосунки з коханим їй наврочили.

ВідеоЧому Леся Нікітюк розлучилася зі своїм бойфрендом-сусідом

Рік тому Катерина Осадча зустрічалася з Лесею Нікітюк на тижні весільної моди. Ще тоді дівчина приглядала собі весільну сукню, оскільки збиралася заміж за свого сусіда, з яким на той момент зустрічалася. Пройшов рік, а поруч з Лесею сусіда вже немає. Катерина Осадча з’ясувала, що стало причиною розриву з бойфрендом. Яких випробувань не витримали їх стосунки – дивіться в сюжеті.

Чому Леся Нікітюк розлучилася зі своїм бойфрендом-сусідом

"Я зарікаюся, ніколи не буду ляпати. Начепила дві шпильки. Все мовчу, щоб не зурочити", - пошуткувала зірка.

Ведуча також натякнула, чому вона розійшлася зі своїм бойфрендом після тривалих стосунків. Однак на питання, чи був остаточний розрив стосунків, артистка вирішила не відповідати.

"Я діамант, він діамант. Наші огранки поки що точаться", - зазначає Леся.

Леся Нікітюк зізналася, що публічність дуже заважає побудувати особисте життя. Але зазначила, що публічне життя  не є основною причиною розриву.

"Публічність завжди буде однією з причин важких стосунків. Тому що коли ти десь відпочиваєш, люди, які навколо тебе, можуть налетіти і почати фотографувати. До цього звикнути звичайній людині дуже важко. Але це не основна причина розриву", - коментує зірка.

Саме під час показу мод у Барселоні Леся Нікітюк похвалилася провокаційним образом, засвітивши свої апетитні форми під прозорими штанами. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції