Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лейбл Sony відмовиться від співпраці з продюсером-кривдником відомої співачки

Компанія вирішила відреагувати на скандал навколо Kesha та її продюсера.

Одна з найбільших компаній звукозапису світу Sony має намір рішуче відреагувати на скандал між співачкою Kesha та її продюсером Доктором Люком (Лукашом Готтвальдом), якого артистка звинувачує у зґвалтуванні.

Попри те, що вина продюсера ще не доведена, лейбл збирається розірвати із ним контракт. Як повідомив інсайдер, до такого кроку Sony підштовхнули не благання Kesha, а те, що її підтримала низка зірок, важливих для компанії.

"Вони просто не можуть дозволити собі, щоб Адель і їй подібні зірки висловлювали свій протест, звинувачуючи лейбл у відсутності допомоги. Дивно, що вони не зробили цього раніше", - сказало джерело, пише The Wrap.

За словами інсайдера, керівництво збирається розірвати контракт за рік до його закінчення. Нагадаємо, що Kesha підтримали провідні артисти індустрії - такі, як Леді Гага, Тейлор Свіфт і Адель. Крім того, біля офісу Sony вже проводилися мітинги на захист співачки.

Нагадаємо, продюсер-кривдник відомої співачки звинуватив її у наклепі стосовно зґвалтування. Адвокати Доктора Люка впевнені у безпідставності претензій Kesha.

Залиште свій коментар

Вибір редакції