Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лідер "Бумбоксу" розповів, про що буде новий альбом і на чию пісню зробив рімейк

Лідер "Бумбоксу" розповів, про що буде новий альбом і на чию пісню зробив рімейк

Андрій Хливнюк анонсував випуск "Таємного коду" наступного року.

Лідер "Бумбоксу" Андрій Хливнюк розповів, що планує видати новий альбом "Таємний код", про запис якого у Провансі було знято серіал, вже навесні.

"На сьогодні левова частка матеріалу вже опрацьована, але є багато технічних нюансів. Треба ще дописати деякі пісні, партії ударних. Аранжування ще в процесі. Я тільки накопичив мелодії і слова, зрозумів, які будуть темпоритми, в яких це буде тональностях. Фактично я на половині шляху. Але все дуже стрімко розвивається. І думаю, всі побачать альбом вже на початку наступного року, навесні", - розповів Андрій в інтерв'ю ТСН Гламур, яке транслювалося на сторінці ТСН Live у Facebook.

Дивіться онлайн інтерв'ю з лідером "Бумбоксу" Андрієм Хливнюком

Гурт "Бумбокс" презентував другий сингл "Твiй на 100%" з майбутнього альбому "Таємний код". А нещодавно музиканти повернулися з Провансу, де на знаменитій студії записали декілька пісень. Чому обрали Францію і коли вийде новий альбом - про це та багато іншого поспілкуємося під час інтерв'ю з фронтменом гурту Андрієм Хливнюком

Опубликовано ТСН Live Пятница, 7 декабря 2018 г.

За словами музиканта, це буде дуже ліричний альбом.

"Там буде дуже багато лірики, присвяченій розлуці, зміні життя. Багато мотиваційних ідей. Декілька соціальних [пісень]", - сказав Андрій Хливнюк.

Нещодавно гурт "Бумбокс" повернувся з Провансу, де на відомій французькій студії  "La Fabrique" записав дві пісні. Одна з них - це "Ангела".

"Це рімейк на дуже круту і кльову пісню команди під назвою "Крихітка Цахес" - "Ангела, як я", - поділився Андрій.

Бумбокс
Прес-служба "Бумбокс"
DJ гурту Валентин Матіюк (за фортепіано) і гітарист Андрій Самойло

Гурт планує повернутися до прованської студії і записати там ще декілька пісень для майбутнього альбому. Також 2-3 пісні планують записати у німецькій студії в Берліні. 

До речі, про свою роботу на студії у Франції гурт зняв документальний серіал "Код Френч", перша серія якого вийде вже зовсім скоро - 11 грудня. А зараз можна передивитися перші кадри серіалу, якими "Бумбокс" поділився з ТСН Гламур.

Відео Гурт "Бумбокс" показав перші кадри серіалу "Код Френч" про запис альбому у Провансі

Гурт нещодавно повернувся із Франції. На культовій студії, де працювали Foals, Morrissey, Rammstein, українські артисти записали декілька пісень.

Гурт "Бумбокс" показав перші кадри серіалу "Код Френч" про запис альбому у Провансі

Залиште свій коментар

Вибір редакції