Лідер гурту "Друга Ріка" Харчишин розповів, як втрачав пам'ять через алкоголь

Лідер гурту "Друга Ріка" Харчишин розповів, як втрачав пам'ять через алкоголь

Лідер гурту "Друга Ріка" Харчишин розповів, як втрачав пам'ять через алкоголь

Фото: facebook.com/valeriy.kharchyshyn

Артист не пам'ятав, що відіграв концерт.

Лідер українського рок-гурту "Друга Ріка" Валерій Харчишин зізнався, що свого часу мав серйозні проблеми з алкоголем.

У програмі співачки Олі Полякової "Полябачення" музикант поділився, що на початку його творчої кар'єри він міг дозволити собі наркотики, але не дуже важкі.

"Я не пробував жодного разу ін'єкційних наркотиків. ЛСД ні, гриби ні, MDMA одного разу, колись дуже давно. Я пам'ятаю, це було жахливо, ми летіли з якогось концерту, це було дуже смішно, страшно, тому що у мене були очі по сім копійок. До того я хотів спати, втома. Марихуана так, але мене від неї нудить", - зізнався Харчишин.

Та найбільшою своєю проблемою тих часів Харчишин називає алкоголь. Артист зізнався, що міг так сильно напитися, що після відіграного концерту не пам'ятав, чи відбувся виступ.

"Мабуть, єдиний наркотик, до якого я звик і це було проблемою для мене. Тому що в ті юні роки коли ми починали грати, часом ми навіть не пам'ятали що ми робимо, коли виходили на сцену, потім завершували концерт і іноді не пам'ятали, що концерт відбувся", - поділився артист.

Нагадаємо, у середині березня Валерій Харчишин запідозрив у себе коронавірус. Артист розповів у подробицях, як його везли до лікарні і як проводили тест.

Повʼязані теми:

Наступна публікація