Лідер гурту Kozak System пригадав, як у 48 років випадково дізнався про рідного батька

Дата публікації
Перегляди
5344
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лідер гурту Kozak System пригадав, як у 48 років випадково дізнався про рідного батька

Іван Леньо / Фото: facebook.com/ivan.lenyo

Іван Леньо поділився особистим.

Український музикант, лідер гурту Kozak System Іван Леньо розповів про свого батька.

Так, артист ріс у повній сім'ї. Втім, декілька років тому чоловік випадково дізнався - тато, що його виховав і завдяки якому він займається музикою, не його біологічний батько. Про це виконавець розповів у програмі "Життя відомих людей". Леньо пригадав, що шокуючу новину йому сповістила сестра, про існування якої співак також не здогадувався.

"Мені телефонує  жінка і каже: "Ви Іван? Іване, привіт, я твоя сестра. Тато живий, давай зустрінемось". Ну ясно, що я до мами, мама там плаче. А історія така, що моя мама вийшла заміж за чоловіка і прожила з ним буквально один рік. І вона розвелася з ним, вони розійшлися, коли вона ще була вагітною. Чому? Тому що з'явився мій тато, тобто той, кого я знаю", – поділився Леньо.

Іван Леньо / Фото: facebook.com/ivan.lenyo

Відтоді біологічний батько участі в житті сина не брав. І лише через 48 років виявив бажання побачитися. Знаменитість відверто зізнався, що спершу не хотів його бачити, мовляв, де він був під час усього його життя. Та попри емоції й сумніви, та зустріч все ж відбулася.

"Заходжу до квартири, я відчуваю кожен крок. Перший погляд  на нього… Ну, це словами не передати. А, він сказав: "Ну десь так я собі і уявляв нашу зустріч", – пригадав музикант.

Іван Леньо / Фото: facebook.com/ivan.lenyo

То була їхня перша та остання зустріч. Кілька місяців потому батько помер. Думку іншого тата щодо цієї ситуації Іван так і не почув.

"Він не знав, що я знаю.  Він теж якось банально так пішов з цього світу. Він 15 років працював в Америці.  Повернувся і буквально за місяць отак на рівному місці. Встав  і впав, і  помер на місці", – розповів Леньо.

19 років тому Іван і сам став татом. Та, на відміну від свого біологічного батька, з донькою Маланкою майже нерозлучний. Та попри гарні стосунки з донькою до себе як тата музикант ставиться досить критично: "Мені так соромно признавати але я зовсім, знаєте, з точки зору виховання дитини, я взагалі не татусь. Чесно. Тобто вихованням її займається мама. Але з точки зору огортання собою її шляху, оце я тут проявляю себе".

Іван Леньо з донькою / Фото: facebook.com/ivan.lenyo

Про доньку Іван Леньо може говорити годинами. А от про маму дівчинки – жодного слова. Чоловік взагалі не звик хизуватися історіями про особисте. Хоча не приховує, розповідати там є що. Зокрема, артист зізнався, що дуже багато закохувався. Наразі його серце також зайняте.

Повні випуски ЖВЛ дивіться на 1+1 video.

Нагадаємо, ведучі ТСН Падалко та Гринчук зізналися, чи планують ще дітей. Марічка виховує трьох дітей, а Святослав – одну.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5344
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація