Лідер "Ляпис 98" Міхалок вперше прокоментував побиття фаната на сцені в Полтаві

Дата публікації
Перегляди
5172
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лідер "Ляпис 98" Міхалок вперше прокоментував побиття фаната на сцені в Полтаві

Фото: facebook.com/brutto.official

Музикант пояснив, що чоловік сам винен у тому, що сталося.

Фронтмен гуртів Brutto та "Ляпис 98" Сергій Міхалок вперше прокоментував інцидент, який стався під час концерту у Полтаві.

Як відомо, тоді Міхалок побив фаната, якого сам запросив на сцену. Музикант записав відеозвернення, де розставив всі крапки над "і" в цій ситуації.

За словами артиста, концерти "Ляпісів" це "інтерактивне шоу, де дуже багато імпровізації". І от коли Міхалок спілкувався з глядачами у залі, він помітив одного присутнього, який прийшов з гітарою. Музикант запросив чоловіка на сцену, аби влаштувати з ним "музичну дуель".

Обращение Сергея Михалка к фанатам

Обращение Сергея Михалка к фанатам, по поводу инцидента в Полтаве

Опубликовано Brutto Вторник, 26 октября 2021 г.

Та коли глядач піднявся на сцену, Сергій зрозумів, що той дуже п'яний.

"Чувак виходить на сцену, я у вушних моніторах. Я розумію, що він там щось грубе кричить, але слів розібрати не можу. Коли він виходить на сцену, я розумію, що він взагалі не кокос. Юра. Я йому шепчу на вухо: "Діставай швайку, давай вали, а потім я щось зіграю". Він починає матюкатися. На сцені мій син, купа апаратури. Охоронці стоять, я ж ніби сказав, я сам розберуся. Я йому починаю щось говорити, розумію, що він хамить. Я теж вмію матюкатися, людина імпульсивна. Я думаю: "Моє робоче місце, люди дивляться, я Міхалок, ну якби імідж дозволяє, файт і всі справи". Я тихенько його буцнув, на "Одесу відправив", як в Україні кажуть, і пішов далі концерт вести", - розповів Міхалок.

За словами музиканта, він цьому конфлікту не придав жодного значення. Оскільки той самий чоловік, якого звали Юра, лишився на концерті і коли приїхала поліція, той не мав жодних претензій до артиста.

"Він сидів у залі, я потім з ним розмовляв. Кажу: "Юро, йди сюди, може хочеш сатісфекшн, я руки приберу за спину, ввалиш мені?". Жодних претензій він не мав. Сказав прийшов пісню показати, просто перепив", - прокоментував Сергій.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5172
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація