Лідер O.Torvald радий, що Седюк оголив сідниці: Він забрав на себе весь негатив

Лідер O.Torvald радий, що Седюк оголив сідниці: Він забрав на себе весь негатив

Євген Галич прокоментував поразку гурту на "Євробаченні-2017".

Фронтмен гурту O.Torvald, який представляв Україну на "Євробаченні-2017", Євген Галич прокоментував поразку колективу на музичному змаганні, йдеться у "Світському житті".

Рокери посіли 24 місце на конкурсі – друге з кінця. Галич зізнався, що вдячний скандалісту Віталію Седюку за його витівку, мовляв, таким чином пранкер забрав на себе весь негатив.

Нагадаємо, що у фіналі "Євробачення" Седюк вибіг на сцену під час виступу Джамали і оголив сідниці.

"Всі запитують, чи є життя після "Євробачення"... Слава богу, той чувак, який вистрибнув на сцену, показав голий зад, він забрав увесь негатив, який мав би бути направлений на нас. І слава богу, що так сталося, що він на себе все перетягнув. І нам ніби окей", - сказав музикант.

Відео Євген Галич про 24 місце на Євробаченні: "Отой чувак з голою дупою забрав весь негатив на себе"

Також Євген відповів на закиди продюсера і члена нацвідбору "Євробачення" Костянтина Меладзе. Раніше Меладзе заявив, що виступ O.Torvald на "Євробаченні" – "справжній провал".

"Дивно, що спочатку люди говорять одне, ну, умовно кажучи, той самий Костянтин. Не потрібно було нас запрошувати, не потрібні відбіркові тури, а потім називати нас ганьбою. Запросив, значить ти знав, що така музика може бути на "Євробаченні". Батько завжди вчив, після бійки кулаками не потрібно махати", - сказав Галич.

За словами фронтмена O.Torvald, його з музикантами здивували оцінки сусідніх та дружніх країн.

"Щоразу, як ми очікували, що якась сусідня країна буде голосувати, ми думали, що це будуть якісь бали. І коли там Литва – нічого, Латвія – нічого, Грузія – нічого. Ми думаємо: "Що сталося? Значить, щось не так пішло". Маємо те, що маємо. Але 24 – це тепер наше улюблене число. Може, альбом так назвемо", - підсумував Галич.

Нагадаємо, перед Костянтином Меладзе гурт O.Torvald також захистили інші члени нацвідбору – Джамала та Андрій Данилко. Останній сказав, що "не став би так драматизувати ситуацію".

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів