Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лідер російського гурту "Звери" Роман Білик назвав улюблені місця у Києві

"Звери" ледь не єдині російські артисти, які гастролюють Україною.

Нещодавно російський гурт "Звери" виступав у Києві, йдеться у "Світському житті".

Фронтмен колективу Роман Білик тривалий час мешкав в Україні, писав тут один зі своїх альбомів. Музикант мешкав у самому центрі поряд з вулицею Грушевського. Роман зізнається, що його гурт українці завжди зустрічають тепло.

"Я дуже люблю Київ. Нас завжди приймають дуже тепло. І київська публіка мені дуже до душі. Просто є декілька міст улюблених, у яких приємно виступати. Це Санкт-Петербург, Київ, Владивосток. Київ у трійці", - сказав Білик.

Відео Роман Білик розповів про улюблені місця в Києві

Також артист назвав свої улюблені місця у Києві.

"Першою чергою, коли я приїжджаю до Києва, я йду на Андріївський узвіз, Андріївська церква, будинок Булгакова, і все що в околицях Андріївського узвозу. Потім Софіївська, Михайлівська, спуск на Хрещатик, на Грушевського, архітектура, Будинок з химерами, Маріїнський парк, ближче до Лаври. Такий маршрут класичний. А інші місця, бари і злачні місця, це ввечері відбувається", - прокоментував виконавець.

Також Роман зізнався, що знає про те, що в Україні є артистка, яка має таке ж прізвище як і у нього – Ірина Білик. Та, сказав артист, особисто зі співачкою він не знайомий. Попри це Роман висловив сподівання познайомитися з Іриною та, можливо, записати дует.

"Особисто з Іриною я не знайомий, але якщо буде така можливість, чому б і ні. Можна й познайомитися і поспілкуватися", - підсумував Роман.

Залиште свій коментар

Вибір редакції