Лідія Таран і Анатолій Анатоліч подарували необхідне обладнання дитячій лікарні від "1+1 медіа"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Телеведучі каналу "1+1" завітали в "ОХМАТДИТ".

У грудні 2016-го року "1+1 медіа" провели традиційну акцію "День Святого Миколая". Ведучі програм "ТСН" та "Сніданок з 1+1" звернулись до телеглядачів з проханням переглянути рекламний блок 19 грудня о 20:10, щоб отримати більшу суму грошей від рекламодавців за цей період та інвестувати їх у створення лабораторії імуногістохімії у дитячій лікарні.

Онкологія –  причина найбільшої кількості дитячої смертності у світі. Своєчасна і точна діагностика допомагає це передбачити. Для того, щоб ідентифікувати пухлини і запальні процеси, в Європі вже протягом багатьох десятиліть використовують метод імуногістохімії.

Лідія Таран і Анатолій Анатоліч відвідали Національну дитячу лікарню «ОХМАТДИТ» _6
прес-служба каналу "1+1"

Структура пухлини у дорослих і дітей різна, тому важливо створити лабораторію у дитячій лікарні, оскільки своєчасна і точна діагностика –  головна умова для перемоги над раком.

Лідія Таран і Анатолій Анатоліч відвідали Національну дитячу лікарню «ОХМАТДИТ» _7
прес-служба каналу "1+1"

Проект дав можливість придбати обладнання вартістю більше 260 тисяч гривень, тому тепер діагностику можна робити безпосередньо у Національній дитячій лікарні "ОХМАТДИТ".

"Щомісяця у стінах нашого відділення є необхідність проведення більше 3 тисяч онкологічних досліджень тканин пацієнтів. Старі апарати давали товстий зріз тканини і діагноз був не точний, так як у результатах була велика похибка. Тому батьки маленьких пацієнтів вимушені були відправляти аналізи для дослідження у приватні лабораторії в Україні або за кордон. Але не кожна сім'я має можливість забезпечити фінансування.  Тепер це буде безкоштовно для пацієнта, але найголовніше – швидко. І не буде втрачено дорогоцінний час, коли від цього залежить життя дитини. Новий ротаційний мікротом дає можливість якісно провести діагностику безпосередньо у нашій лікарні", –  розповідає завідувач відділення дитячої патологічної анатомії Національної дитячої лікарні "ОХМАДИТ" Володимир Жежера.

Лідія Таран і Анатолій Анатоліч відвідали Національну дитячу лікарню «ОХМАТДИТ» _5
прес-служба каналу "1+1"

Лідія Таран і Анатолій Анатоліч відвідали Національну дитячу лікарню «ОХМАТДИТ» _2
прес-служба каналу "1+1"

Це стало можливо завдяки телеглядачам каналу "1+1", які в той день, переглядаючи рекламу,  робили по-справжньому добру справу.

"Ми дуже вдячні глядачам за їхню шалену підтримку і за те, що маємо змогу разом допомогти маленьким пацієнтам. Дуже сумно, що бізнес має задовольняти потреби, по суті, в базових речах, але в той же час, ми щасливі, що у нас такі небайдужі люди з якими можливо все. Така акція відбудеться і цього року у грудні. Сподіваюсь, вона буде ще більш успішною, а допомога, ще більш вагомою", - говорить PR-директор "1+1 медіа" Світлана Павелецька.

Лідія Таран і Анатолій Анатоліч відвідали Національну дитячу лікарню «ОХМАТДИТ» _1
прес-служба каналу "1+1"

Лідія Таран і Анатолій Анатоліч відвідали Національну дитячу лікарню «ОХМАТДИТ» _3
прес-служба каналу "1+1"

Придбання обладнання у Національну дитячу лікарню "ОХМАДИТ" стало можливим, також завдяки благодійному фонду "Крона", який вже четвертий рік є єдиним і постійним партнером проекту "День Святого Миколая".

"До нас часто звертаються батьки онкохворих дітей із проханням допомогти оплатити діагностику або аналізи на підтвердження встановленого діагнозу за кордоном. Багато разів ми чули, що в Україні не можуть визначити точний діагноз. Спеціалісти хороші, а от обладнання застаріле. Новий мікротом дозволяє застосовувати метод імуногістохімії, якого раніше в лікарні не робили.  Це значить, що це дослідження можна буде зробити оперативно та безкоштовно", - розповідає координатор благодійного фонду "КРОНА" Лариса Сідєльнік.

ВідеоУ День Святого Миколая канал "1+1" проведе благодійну акцію для дитячої лікарні

Залиште свій коментар

Вибір редакції