Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лідія Таран розповіла, як її донька заробила гроші на власну мрію у Зеленського

Зірка каналу "1+1" зізналася, куди хоче поїхати її донька.

Ведуча ТСН на "1+1" Лідія Таран, яка влаштувала реконструкцію справжнього балу у Палаці президентських прийомів, розповіла про мрію своєї доньки, йдеться у "Світському житті".

Лідія багато подорожує зі своєю донькою Василиною. Ведуча любить Францію і вони вже двічі були у паризькому Діснейленді.

"Один раз були, коли це було трішки зарано для неї (доньки, - прим.ред.), другий раз, коли їй було уже не дуже цікаво. Вони дуже швидко з того переростають. Спочатку вони у шаленому захваті, а потім минуло два роки, і вона каже: "Якось тут все скучно", - поділилася Лідія.

Таран зізналася, що її донька дуже хоче поїхати до Америки.

"Вона у неї асоціюється, як у моєму дитинстві, з усім фаном, який можна зібрати на території однієї країни. "Хочу в Америку" - це як таке, абстрактно: "Хочу в світ, де все - суцільний кайф". Всі фотографії з Америки. Маямі, океани, парки, розваги. Для Васі - це основна країна, яку вона має відвідати з точки зору відпочинку", - пояснила зірка "1+1".

ВідеоТелеведуча Лідія Таран озвучила свій перший мультфільм

Телеведуча Лідія Таран озвучила одну з героїнь у пригодницькому мультфільмі «Як приборкати дракона 3», а також розповіла, як її донька заробила кошти на власну мрію у Володимира Зеленського.

Телеведуча Лідія Таран озвучила свій перший мультфільм

У Василини навіть є кошти на реалізацію своєї мрії, які вона заробила сама.

"Вона заробила гроші у Зеленського, у "Розсміши коміка". Він тоді не був кандидатом у президенти", - сказала Лідія.

Яку суму донька виграла у телепередачі, ведуча не говорить. Гроші вона, за проханням Василини, поклала в банк.

"Її гроші лежать в банку, там капають проценти, які компенсують півінфляції в цій країні, але тим не менше. І поки що вона про них не питає. Але вона свято переконана, що гроші на Америку є", - додала Таран.

Лідія зазначила, що для поїздки до США потрібно багато часу, а в неї дуже короткі відпустки, і тому далі Франції вони ніяк не можуть доїхати.

Нагадаємо, Лідія Таран разом з донькою відвідала прем'єру сімейної пригоди "Шлях додому", в рамках якої відбувся аукціон на користь безпритульних собак Київської області.

Залиште свій коментар

Вибір редакції