Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лідія Таран з донькою втілили образи диснеївських принцес в ексклюзивному фотопроекті

Ведуча та її донечка взяли участь в фотопроекті за мотивами мультфільму "Софія Прекрасна".

Зірка каналу 1+1 Лідія Таран та її донька Василина взяли участь у фотопроекті , присвяченому виходу анімаційного серіалу "Софія Прекрасна" на дитячому каналі ПЛЮСПЛЮС.

Новий серіал для дітей дошкільного віку вийде в ефір 1 квітня о 19.00 слідом за прем'єрою чарівного музичного мультсеріалу "Софія Прекрасна: Історія Принцеси". "Софія Прекрасна" – один з найпопулярніших серіалів на каналі в США та Європі.

Незважаючи на те, що диснеївські казки про принцес зачаровують аудиторію вже більш ніж 70 років, вперше серіал будується навколо принцеси-маленької дівчинки. Історії задумані таким чином, щоб донести позитивні ідеє та життєві уроки, актуальні для дошкільників.

Схожі цінності близькі ведучій ТСН Лідії Таран та її прекрасній донці Василині. Наче за сценарієм казкового мультфільму вони на один день перетворились у справжніх Королеву та Принцесу.

Таран з донькою в образі принцеси
Местные вести
Таран з донькою стали принцесами у новому фотосеті

"Кожна мама мріє виховати справжню принцесу. Найкращий спосіб навчити свою дочку бути милою леді – це показувати  відповідний приклад. Будьте впевнені, що ваші слова та дії рано чи пізно будуть відтворені у поведінці дитини, адже діти повторюють усе, що бачать та чують", - прокоментувала Таран.

Нагадаємо, чарівна Лідія Таран разом з 5-річною донькою знялася у новорічному мюзиклі "1+1 дома"

Залиште свій коментар

Вибір редакції