Лідія Таран з командою здійснила солодку мрію тяжкохворого хлопчика

15-річний Богдан мріяв навчитися власноруч робити шоколад та створити свою цукерку.

Проект "Здійсни мрію" за ініціативи "1+1 медіа" і ТСН (Телевізійна служба новин) за сприяння фонду "Крона" здійснив мрію 15-річного Богдана Нестеренка.

Богдан живе у лікарні "Охматдит" вже кілька років – без школи, спорту, звичних дитячих радощів та подорожей. У хлопця відмовили нирки, і він змушений жити на процедурах гемодіалізу, коли кілька разів на тиждень апаратом штучно очищується його кров.

Лідія Таран, куратор соціального проекту "Здійсни мрію", познайомилася з Богданом у Всесвітній день здійснення бажань і дізналася про його мрію. Виявилося, що він хоче навчитися власноруч робити шоколад, а також вигадати цукерку, яка буде лікувати дітей замість неприємних процедур і пігулок. Виснажений лікуванням Богдан намалював свою мрію і загадав, щоб візерунком на цій цукерці був чотирилисник конюшини, який приносить щастя.

Здійсни мрію, Богдан Нестеренко_1
прес-служба каналу "1+1"

Команда "Львівської майстерні шоколаду" у Києві на вулиці Антоновича, 45 організувала спеціальний майстер-клас для мрійника та його друзів з лікарняних палат. Спеціально зі Львова приїхав один з найталановитіших шоколатьє Андрій Бакачук. Богдан у спеціальній формі шоколатьє створив під керівництвом майстра та з допомогою Ліди красиву цукерку з білого шоколаду з зеленим візерунком чотирилисника та ніжною начинкою зі смаком натуральної карамелі.

Здійсни мрію, Богдан Нестеренко_4
прес-служба каналу "1+1"

Рецепт та технологію диво-цукерки кондитери вигадували протягом довгого часу, адже незабаром треба запустити солодощі у великий продаж з благодійною метою у мережу фірмових шоколадних майстерень України. Всі виручені кошти віддаватимуть на лікування та здійснення мрій важкохворих дітей.

Здійсни мрію, Богдан Нестеренко_8
прес-служба каналу "1+1"

Лідія Таран та зірки каналу 1+1 вже готові замовляти партію цукерок і дуже чекають масштабної солодкої прем'єри.

"У цей шоколадний десерт вкладено стільки хорошої цілющої енергії, що кожен, хто купить його, зможе це відчути. Взявши участь разом з нами у здійсненні мрій дітей, власник цукерки обов'язково буде щасливий, і його особиста мрія теж справдиться. Несемо світло, добро і любов у наш світ", - зазначила Лідія Таран.

Першими диво-цукерки спробували та схвалили друзі хлопчика з лікарні, яких теж запросили в майстерню і влаштували для них розваги з аніматорами та частуванням молочними коктейлями. Чудові книжкові подарунки організувала "Буква".

Шоколатьє за традицією розмалював всіх присутніх шоколадом, який за правилами не можна змивати, а треба тільки злизувати. В небо діти запустили кульки небесного кольору на щастя.

Здійсни мрію, Богдан Нестеренко_5
прес-служба каналу "1+1"

Здійсни мрію, Богдан Нестеренко_7
прес-служба каналу "1+1"

Андрій Бакачук, львівський шоколатьє, розповів Лідії Таран на завершення зустрічі: "Я вдячний усім, що сьогодні саме мене запросили приїхати зі Львова та провести цей особливий майстер-клас, адже такий діагноз забрав мого батька. Для мене це особлива місія - зробити так, щоб Богданчику все сподобалося і наша цукерка була найкращою! Ми гарантуємо якість на виробництві і кожну цукерку ретельно перевіряємо. Диво-цукерка буде з білого шоколаду, тому що він більше збагачений киснем і на смак набагато ніжніший. Зелений колір конюшини в оформленні ми отримали з натурального бельгійського барвника. Цукерка буде безпечною для дітей та дорослих! Будьте щасливі і знайте – бажання здійснюються".

Здійсни мрію, Богдан Нестеренко_10
прес-служба каналу "1+1"

Проект "Здійсни мрію", організований "1+1 медіа" за підтримки Всеукраїнського благодійного фонду "Крона", розпочався цього року 29 квітня, у Всесвітній день здійснення бажань. Куратор – Лідія Таран, ведуча ТСН. Інформаційний партнер – журнал "Твій малюк".

Мета – організувати рух і здійснювати тисячі мрій важкохворих дітей в Україні, які найбільше цього потребують.

ВідеоЯк здійснилася солодка мрія виснаженого хворобою підлітка Богдана Нестеренка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: