Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лікарі 85 день борються за життя Ніка Кордеро, що втратив ногу через COVID-19

Лікарі 85 день борються за життя Ніка Кордеро, що втратив ногу через COVID-19

Актор схуд на 30 кілограмів через м’язову атрофію.

Відомий канадський актор Нік Кордеро, якому ампутували ногу через ускладнення коронавірусу, 85 день перебуває у лікарні.

Стан бродвейської зірки дуже важкий, втім, знаменитість та його сім’я не здаються. Дружина актора Аманда Клутс у своєму Instagram повідомила, що на її коханого чекає довгий шлях одужання. Так, Нік, з яким в один момент лікарі сказали попрощатися, уже робить перші успіхи та реагує на запитання.

Він взаємодіє своїми очима, відповідаючи на запитання, піднімаючи очі догори за "так", а вниз за "ні". Коли він насторожі, він також може рухати щелепою. Це єдине, що він може робити.
повідомила Аманда
Нік Кордеро і Аманда Клутс
instagram.com/amandakloots

Також, кохана знаменитості повідомила, що Кордеро схуд на 30 кілограмів через м’язову атрофію. Аманда додала, що робить пасивну фізіотерапію чоловіку, щоб допомогти йому стати сильнішим і щоб його суглоби та м’язи хоч трохи рухалися. Сам Нік поки не може рухати своїм тілом.

У нього були незначні інфекції крові, які викликають невеликі проблеми з кров'яним тиском, але це під контролем. Хотілося б, щоб я увійшла до його кімнати і він зміг широко усміхнутися мені і тримати мене за руку. Але замість того, щоб почуватися переможеною, я повертаюся до почуття рішучості! Я даю йому будь-яку енергію, яку тільки можу. Я ставлю йому цілі, які хотіли б бачити лікарі. Я наполягаю на тому, що він може зробити це! Деякі можуть дивитися на мене як на божевільну. Вони можуть подумати, що я не до кінця розумію його стан, тому що я кожного дня усміхаюся і співаю в його кімнаті. Я просто не збираюся сумувати, це не те, що хотів би Нік.
розповіла дружина актора

Нагадаємо, бродвейський актор Нік Кордеро потрапив до лікарні 30 березня із позитивним тестом на коронавірус. Через хворобу у його нозі утворилися тромби. У результаті, лікарі вирішили ампутувати кінцівку. Актор впав у кому.

13 травня знаменитість прийшов до тями. Втім, актор, дуже слабкий.

Залиште свій коментар

Вибір редакції