Лілія Подкопаєва поділилася, за кого вболіватиме на Олімпіаді в Токіо

Лілія Подкопаєва поділилася, за кого вболіватиме на Олімпіаді в Токіо

Фото: instagram.com/svitsketv

Олімпіада починається 23 липня.

Відома українська спортсменка Лілія Подкопаєва поділилася, за кого вболіватиме на Олімпіаді в Токіо.

Так, у програмі "Світське життя" олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики поділилася, що перш за все, вболіває за гімнасток.

"Але я в цілому вболіваю за українську збірну. Жан Беленюк кілька днів тому казав: "Лілю, я хочу з тобою обнятися на удачу, щоб привезти золото, як ти 1996-го". Потім я спілкувалася з Дашою Білодід і кажу, що я так розгубилася, це було дуже складно емоційно, що ми не поїхали в минулому році в Токіо. Всі будуть виступати в однакових умовах, тому я кажу, що переможе сильніший морально", – зазначила Подкопаєва.

Цього року виповнюється 25 років, як Лілія здобула золоту медаль на Олімпійських іграх в Атланті. Спортсменка поділилася, що планується великий тур, де хочуть показати легенд всесвітньої гімнастики. Подкопаєва також серед запрошених.

"Для мене це велика честь бути запрошеною з американською командою і проїхатись по цим містам, коли я теж виступала", – зазначила вона.

Як Лілія Подкопаєва перенесла вакцинацію

Як Лілія Подкопаєва перенесла вакцинацію

Нагадаємо, нещодавно Лілія Подкопаєва замилувала рідкісним знімком з підрослою дочко. Зірка поділилася сонячним знімком з 14-річною Кароліною.

Повʼязані теми:

Наступна публікація