Лілія Подкопаєва про своє життя в США: Мені подобається філософія виховання американців

Спортсменка вже протягом тривалого часу їздить до Сполучених Штатів.

Українська олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва, яка розповіла про наслідки урагану "Ірма" у США, вже тривалий час працює в Америці, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Лілія зізналася, що вона мешкає між Україною та Америкою. У Штатах спортсменка читає лекції і проводить майстер-класи для юних американців.

"Я їжджу до Америки з 1997-го року. У мене майстер-класи постійно. Мені багато що подобається там. Мені багато що імпонує там. Але моя батьківщина – Україна і я мрію робити таке і в нашій країні. Я мрію про те, щоб у нашій країні було чотири тисячі гімнастичних шкіл, куди запрошуватимуть наших гімнастичних чемпіонів. Я багато з ким бачуся і, повірте, ніхто б з них не поїхав туди, якби у нашій країні були гідні умови для наших спортсменів", - розповіла Подкопаєва.

ВідеоУ студії "Сніданку" легендарна гімнастка Лілія Подкопаєва

Також Лілія зауважила, що їй подобається філософія виховання американців, яким вона проводить майстер-класи.

"Ми приїжджаємо зі своїми майстер-класами, розповідаємо свою історію успіху. Мені подобається ця філософія виховання американців. Вони дивляться на великих спортсменів, людей, які досягли у житті певних результатів, і хочуть, щоб їхні діти були такими ж. Те, що я чую завжди від батьків, ми можемо багато що дати, багато що придбати нашим дітям, але ми не можемо купити олімпійську медаль. Для того, щоб стати олімпійським чемпіоном, треба пахати. І вони виховують дітей так, що треба працювати, щоб отримати результат", - підсумувала Подкопаєва.

Нагадаємо, місяць тому Лілія Подкопаєва відсвяткувала день народження у Києві. Привітати іменинницю прийшли Ірина Білик в образі циганки та інші зіркові гості.

Залиште свій коментар