Лілія Подкопаєва зізналася, чи спілкується зі своєю кумою Ані Лорак

Зірка гімнастики наразі часто працює у США.

Олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва, яка похизувалася першою золотою медаллю 8-річного сина,  розповіла про підтримку зіркової хрещеної своєї доньки, Ані Лорак, йдеться у "Світському житті".

"Так, вона зараз переживає не дуже легкий період в житті, але такі люди, як Кароліна - артисти - не повинні ставати пішаками в політичних іграх. Це те, що сталося. Так, ми бачилися в США. На жаль, маленька Кароліна не змогла приїхати на концерт, але я думаю, що найближчим часом в Києві ми зустрінемося", - запевнила спортсменка.

Лілія поділилася із Катериною Осадчею подробиці своєї роботи в Америці.

"Мій дім - Україна, і живу я тут. Просто щороку мене запрошують з майстер-класами у США. Живемо ми там у  квартирі, яку ми винаймаємо та їздимо на машині, яку ми орендуємо. Там я тимчасово", - наголосила Подкопаєва.

Крім того, гордість гімнастики України зауважила, що її сина та доньку в американській школі сприйняли добре.

"Діти в мене космополіти, вони не вперше в Америці, дуже комфортно себе почувають, і мама поруч. Це не приватна школа, вони там навчаються разом зі звичайними американцями. Так, ми трохи відстаємо, але діти легко вчать мови. В них вже з'явилися якісь американські звички, можливо, в чомусь вони вже американці, але вони легко перестроюються, коли повертаються в Україну", - підсумувала зірка.

Нагадаємо, Лілія Подкопаєва закликала Україну об'єднатися.

ВідеоЛілія Подкопаєва захищає свою куму Ані Лорак

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: