Лілія Ребрик розповіла про успішну кінокар'єру п'ятирічної доньки

Дівчинка вже активно знімається у кіно та серіалах.

Українська акторка, зірка серіалу "Догори дриґом" Лілія Ребрик розповіла про успіхи п'ятирічної доньки Діани у кіно, йдеться у "Сніданку з 1+1".

За словами Лілії, зніматися у кіно був винятково вибір доньки.

"Вона знімається у кіно. Не знаю, чи тішитися тому, чи ні. Це був винятково її вибір. Тому що, одного дня вона запитала: "Мамо, а чому тільки ти знімаєшся? Коли я буду зніматися в кіно?". І вона інколи, в силу того, що ми самі її виховуємо без няньок, то ми беремо її з собою на роботу. Вона потрапила на знімальний майданчик, її помітили, запропонували знятися в епізоді", - розповіла про початок кінокар'єри маленької Діанки її зіркова мама.

ВідеоУ студії "Сніданку" актриса серіалу "Догори дриґом" Лілія Ребрик

Ребрик похизувалася, що зараз донька отримала роль у кіно, де в неї багато тексту.

"А зараз вона ще знімається в кіно, де у неї багато тексту і, чесно кажучи, мене як маму дивує, наскільки вона відповідальна, наскільки вона доросла на майданчику. Жодного фальстарту. Деякі актори, більш досвідчені, дорослі допускають більшість помилок, ніж вона", - поділилася Лілія.

Попри такі активні знімання у кіно, Діана мріє зовсім не про кар'єру акторки.

"Вона поки дуже впевнено говорить, що буде стоматологом і поки що вона не зраджує цій позиції. Як мої батьки кажуть: "Нарешті, хоч у когось буде нормальна професія", - сміється зірка.

Нагадаємо, нещодавно Лілія Ребрик поділилася, що замість казок на ніч читає доньці сценарії.

Залиште свій коментар