Лілія Ребрик розповіла, у кого її маленька донечка закохана в серіалі "Центральна лікарня"

На "1+1" триває повтор мелодраматичного серіалу виробництва "1+1 Продакшн".

Під час знімань нової комедії "Догори дриґом", прем'єра якого відбудеться вже цієї осені на "1+1", акторка Лілія Ребрик поділилася, у кого закохана її донька в серіалі "Центральна лікарня".

За словами Лілії, серце її маленької донечки полонив виконавець головної ролі у серіалі Марк Дробот. Дівчинка не пропускає жодної серії, аби побачити свого кумира.

"У Діани у дитячому садочку є бойфренд, а є наречений та її майбутній чоловік - Марк Дробот. Там таке сильне кохання, ви собі не уявляєте. Коли я сказала: "Діано, ти розумієш, що Марк набагато старший за тебе. І поки ти виростеш, він вже буде зовсім дорослий, навіть трохи старенький". На що донечка мені відповіла: "Нічого, я його відправлю до спортзали". Ми дуже сміялися з цього приводу", - зізналася акторка.

Ребрик, "Центральна лікарня"_1
прес-служба каналу "1+1"
Марк Дробот

Цікаво, що маленька Діана навіть пояснює зірковій мамі, на що саме звертала увагу під час вибору майбутнього чоловіка:

"На запитання: "Чому тобі подобається Марк?", донька відповідає: "Він дуже "помогательный", "понимательный" і гарний", - сміючись розповіла Лілія Ребрик.

За сюжетом в центральну лікарню провінційного міста, де однією із авторитетних лікарів працює молода і вольова Маргарита Сергіївна приїздить талановитий хірург Рустам. Маргариту і Рустама пов'язує давній роман ще зі студентських часів. Почуття між давніми закоханими спалахують з новою силою, і Маргарита Сергіївна опиняється перед непростим вибором – пробачити чи ні кохання свого життя. Змагається з Рустамом та бореться за прихильність Маргарити провідний хірург лікарні та улюбленець жінок Максим.

Нагадаємо, Лілія Ребрик зіграла одну з головних ролей у комедії "Догори дриґом", прем'єра якої відбудеться вже цієї осені на телеканалі "1+1". ". За сюжетом консервативна львів'янка Уляна (Наталья Сумська) вирушає на відпочинок до південної тусовочної Одеси зі своїм 30-річним сином Мар'яном (Олесь Федорченко).

Ребрик, "Центральна лікарня"_4
прес-служба каналу "1+1"
Лілія Ребрик

Для Мар'яна ця подорож – випробування, яке просто потрібно пережити. Але вже в перший день все перевертається "догори дриґом". В результаті нещасного випадку Уляна опиняється в лікарні і впадає в кому. Тепер Мар'ян змушений закинути звичне життя у Львові і залишитися в Одесі на невизначений термін. Тут йому належить відчути весь одеський колорит, знайти нових друзів і роботу, а ще познайомитися з темпераментною медсестрою Олею (Лілія Ребрик).

Дивіться повтор мелодраматичного серіалу "Центральна лікарня" від понеділка до четверга о 20:15 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар