Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лірична Jamala та емоційна alyona alyona представили черговий спільний трек

Співачки презентували кліп на пісню "Жалі".

Дві українські затребувані зірки Jamala та alyona alyona, які у грудні представили першу спільну роботу - "Забирай", наразі знову порадували шанувальників спільною творчістю.

Співачки презентували кліп на нову пісню "Жалі", музику до якої написала Джамала, а текст - це результат спільної творчості Джамали, alyona alyona, Тетяни Мілімко і Володимира Макарівського.

"Це пісня про жалі. Всі книги про досягнення успіху, шляху до мрії, які я читала, починаються з думки про те, що важливо не шкодувати про минуле, а рухатися вперед. Жалі, думки про помилки автоматично тягнуть тебе назад. Важливо не зациклюватися на них. Переможець не той, хто весь час виграє, а той, хто ніколи не здається. Ідея пісні і мелодія прийшли до мене дуже швидко, протягом декількох хвилин. В середині композиції мені захотілося додати хіп-хоп частину - в кращих традиціях Кендрика Ламара, душевну і зі змістом. Я запропонувала написати і виконати її alyona alyona, оскільки поважаю і люблю її творчість. Крім того, у нас вже є позитивний досвід спільної роботи - трек "Забирай", що вийшов в кінці минулого року ", - прокоментувала Jamala нову роботу.

Нагадаємо, що в минулому році дискографію Jamala поповнили ще дві колаборації - "Крок" з електронним проектом Cape Cod і "Кохаю" зі знаменитим казахстанським репером Jah Khalib.

Залиште свій коментар

Вибір редакції