Лірична пісня "Время и Стекло" стала саундтреком до комедії "Я, ти, він, вона"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами Позитива, їхня нова з Надею пісня про людей, які кохають і з якихось причин не можуть бути разом, але не можуть розлучитися.

Нова пісня групи "Время и Стекло", яка нещодавно здійснила мрію Даші Дросовой, стала саундтреком до української комедії "Я, ти, він, вона" виробництва Студії "Квартал 95".

За словами учасниці групи Наді Дорофєєвої, яка зіграла у фільмі одну з головних ролей, романтична пісня "Фінальні титри" була написана ще до початку знімань фільму, але вона на всі 100% передає атмосферу кіно.

Время и Стекло
прес-служба "Время и Стекло"

"Так сталося, що я поставила її демо-версію на знімальному майданчику, і ми одразу зрозуміли, що вона стане саундтреком. Дивно, як точно і глибоко вона переказує зміст фільму мовою музики. Але, щоб на 100% відчути атмосферу, потрібно спочатку подивитися "Я, ти, він, вона", а одразу після виходу з кінотеатру скачати і послухати "Фінальні титри", - прокоментувала Надя.

Автором тексту пісні став продюсер Олексій Потапенко (Потап), а учасник "Время и Стекло" Позитив створював аранжування.

"Коли я писав програш, перед очима була пара людей, які кохають одне одного і з якихось причин не можуть бути разом, але не можуть і розлучитися. Це ілюстрація одного кроку назустріч, та декількох кроків назад", - сказав Позитив.

Пісня "Фінальні титри" увійде до нового лонгплею групи "Время и Стекло", який вийде навесні 2019 року.

Нагадаємо, що Надя Дорофєєва зізналася, що було найскладнішим у зйомках в ролі коханки Зеленського. Співачка розповіла подробиці про свій дебют у кіно.

Залиште свій коментар

Вибір редакції