Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Літак з принцем Вільямом та Кейт через шторм ледь не перекинувся

Герцогам Кембриджським довелося пережити страшні моменті в небі.

Королівське подружжя принца Вільяма та Кейт, які вже кілька днів перебувають у офіційному турі Пакистаном, потрапили у досить неприємну ситуацію.

Як повідомляє видання People, літак, на якому герцоги Кембриджські летіли із Лахора до Ісламабада, потрапив у страшний шторм, через який не зміг приземлитися у столиці. Літак, який потрапив в зону турбулентності, сильно перекидало із боку в бік і в якийсь момент взагалі ледь не перекинувся. Політ, за свідченнями очевидців, був схожий на американські гірки. 

Незважаючи на всі зусилля пілота зійти на посадку в двох різних аеропортах, літак довелося повернути назад в Лахор. Політ мав зайняти близько 25 хвилин, але літак був в повітрі протягом двох годин.

Проте, після приземлення досвідчений пілот, яким є принц Вільям, заспокоїв всіх пасажирів літака та представників ЗМІ і навіть пожартував, що це саме він керував бортом. 

Нагадаємо, принц Вільям та Кейт в рамках свого 5-денного туру Пакистаном відвідали, друге за величиною місто - Лахор, де встигли зустрітися з урядом міста, відвідати благодійну організацію з підтримки дітей-сиріт SOS Children's Village, пограти в крикет, а також завітали в онкологічний шпиталь Shaukat Khanum Memorial Cancer Hospital & Research Centre, куди свого часу наносила візит принцеса Діана. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції