На зніманнях проекту Кошовий став гопником, а Полякова жартувала над своєю фігурою.

Зовсім скоро в ефірі каналу "1+1" покажуть літній кубок "Ліги сміху", знімання якого відбувалися наприкінці липня в Одесі.

Цьогоріч за літній кубок одного з найпопулярніших гумористичних проектів на ТБ боролися 7 збірних зі своїми зірковими тренерами. За умовами гри, дві команди були об'єднані в одну шляхом редакторського рішення, а саме:

Оля Полякова виступала разом з "Мініпанками" і "Замком Любарта",

Антон Лірник - з командами "Воробушек" і "Ніколь Кідман",

Сергій Сивохо і його збірна, що складається з учасників команд "Любимый город" і "Крупа",

Олена Кравець разом з "Отдыхаем вместе" і "Луганською збірною",

Потап і його "Де Рішельє" плюс "Моделі",

Юрій Горбунов - "Вінницькі" і "Загорецька Л.С",

Євген Кошовий вийшов на сцену з командами "Стояновка" і "Лукас".

Під час виступу зі своїми командами співачка Оля Полякова постала на суд глядачів в одному купальнику і не втратила можливості пожартувати над своєю фігурою: "Я можу створити диво на рівному місці. І груди мої тому підтвердження".

"Ліга сміху" знімання в Одесі _3
Прес-служба студії "Квартал 95"

Сергій Сивохо, який пропустив попередні гри "Ліги сміху", нарешті порадував глядачів своїм поверненням, яке вийшло дуже ефектним: мало того що Сергій Анатолійович вийшов на сцену на милицях, він ще й виконав на них запальний танець на мотив хіта Наташі Корольової "Это лето кастаньет".

Актор студії "Квартал 95" Євген Кошовий вперше виступав зі своїми командами, але це не завадило йому практично з ними поріднитися. У номері, де він грав разом з хлопцями гопників на пляжі, Женя вийшов дуже органічним. А чого вартий його чубчик, приклеєний зусиллями гримерів, на лису голову.

"Ліга сміху" знімання в Одесі _8
Прес-служба студії "Квартал 95"

Але найбільший фурор на сцені викликала поява Олени Кравець в образі Олега Винника. "Потапе, на твоєму місці я б доглядав за Настею. Рано чи пізно їй виповниться 40, і вона стане моєю", - звернулася Кравець-Винник до продюсера. Також команда Олени виконала несподіваний танець - гопак у стилі тверка.

"Ліга сміху" знімання в Одесі _4
Прес-служба студії "Квартал 95"

До слова, крім літнього кубка, в рамках гри також вручали кубок глядацьких симпатій, переможець якого визначався глядацьким голосуванням шляхом оплесків. На нього претендували три команди, а саме – "V.I.P.Тернопіль", "Два капітани 1955" і "Прозорий гонщик".

До слова, на репетиціях учасники команд могли бачити виступи одне одного, а ось тренерам туди дорога була закрита. "Наші тренери бачать виступи всіх команд безпосередньо на записі програми, щоб у них була природня, а не награна реакція на номери. Це одна з головних умов проекту", – пояснює Чивурін.

Кому ж дісталися літні нагороди, глядачі дізнаються вже восени в ефірі каналу "1+1". А ось побачити команди наживо, глядачі зможуть на записі наступної гри, яка пройде зовсім скоро – 8 і 10 вересня в МЦКМ "Жовтневий", де відбудуться знімання третього етапу "Ліги сміху".

Залиште свій коментар