LOBODA розповіла про виховання доньки Єви і поділилася планами стосовно другої дитини

LOBODA розповіла про виховання доньки Єви і поділилася планами стосовно другої дитини

LOBODA розповіла, як будує стосунки з донькою / Фото: viva.ua

Співачка зізналася, що гіпотетично міркує про поповнення в сім'ї.

Донька Світлани Лободи Євангеліна, яка разом із мамою з'явилася на сторінках глянцю, до недавніх пір не чула її пісень.

Виняток становили лише демо-версії майбутніх треків співачки. Їх LOBODA завжди показує дочці. Так було і з нашумілим хітом "Пора домой".

"Приспів цієї пісні Єва запам'ятала з першого разу, наспівувала протягом двох днів, і тоді я зрозуміла, що все працює. У діток з чистим та прозорим сприйняттям світу перше відчуття завжди правильне. Діти багато речей інтуїтивно обирають безпомилково", - ділиться своїми творчими секретами співачка в інтерв'ю Viva.

Артистка зізналася, що про поповнення в родині думає поки що лише гіпотетично.

"Коли це станеться, не знає ніхто. Як Бог дасть зустріти гідну людину, яка могла би стати для сина батьком. А поки я намагаюся викорінити егоїзм Єви", - зазначила Світлана.

Після того, як Євангеліні виповнилося чотири роки, і дівчинка більш-менш зміцніла для таких масштабних заходів, Світлана вперше взяла доньку на свій концерт. Знайомство з творчістю артистки відбулося під час літнього туру LOBODA в Туреччині. Реакція дівчинки від побаченого шоу була настільки непередбачуваною, що зворушила співачку до сліз.

"Після концерту я виходжу зі сцени і бачу маму всю в сльозах. Я заметушилася, що сталося? А мама розповідає: "Єва весь концерт заворожено на тебе дивилася і після кожної пісні кричала: "Матусю, дякую, що ти співаєш!" А потім Євочка до мене підбігла, обняла і каже: "Мамо, ти така гарна на сцені". Я навіть не можу передати, що відчувала в цей момент. Почути таке від своєї дитини – це щастя. Я розплакалася", - саме в цей момент LOBODA усвідомила, що знайшла свого головного прихильника в своєму житті.

І хоча Світлана не бажає для своєї доньки кар'єри артистки, співачка все ж планує віддати Її в музичну школу.

"До мене щодня приїздить педагог з вокалу. І вона, послухавши доньку, сказала, що з нею потрібно займатися – Єва чисто співає, чітко інтонує, дуже добре чує. Тому в плані здібностей музична школа нам теж загрожує. Для дівчинки займатися музикою – це дуже важливо, незалежно від того, чи стане це її майбутньою професією. Бути музично освіченою – це дуже добре", - підсумувала LOBODA.

Нагадаємо, LOBODA вперше показала громадськості красуню-дочку Євангеліну.

Повʼязані теми:

Наступна публікація