Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лобода розповіла, що одягне на своє весілля замість білої сукні

Співачка заявила, що не стане використовувати особисте життя для піару.

Українська співачка Світлана Лобода, яка нещодавно виступила на закритому корпоративі в Києві, не дуже любить говорити про своє особисте життя, тим паче відмовчується на запитання про весілля.

Проте в одному з недавніх інтерв'ю співачка все ж розповіла, яким може бути її вбрання на весілля, якщо воно у неї станеться.

"Відверто кажучи, весільні сукні ніколи мене не приваблювали. Я в цьому сенсі некласична жінка: віддам перевагу кросівкам, рваним джинсам і шаленому вікенду де-небудь у Кенії. "Я наречена, але чорна замість цих білих дам..." - є такий рядок в одній з моїх пісень. У цьому вся я. Я інша. І насправді сьогодні таких багато: життя перестало бути шаблоном, кліше", - заявила Лобода в інтерв'ю Woman.ru.

Loboda Лобода
facebook.com/real.loboda

Співачка ретельно приховує своє особисте життя від очей громадськості і досі не зізналася, хто є батьком її молодшої дочки. Проте ходять чутки, що вона зустрічається з лідером групи Rammstein Тіллем Ліндеманном.

На її думку, у кожного має бути своя "заповідна зона", куди ніхто сторонній не повинен мати доступ.

"Я не бачу сенсу пояснювати те, що нікого не стосується", - наголосила зірка.

Також вона заявила, що не має наміру використовувати своє особисте життя для піару.

"Ніколи не використовувала і не буду використовувати особисте життя для піару. Хоча, звичайно, я розумію, що всім здається, що моє життя - це шоу. Мені самій так іноді здається. Однак я дуже закрита людина і не маю бажання привертати увагу до своєї сім'ї", - підкреслила співачка.

Нагадаємо, що в жовтні Світлана Лобода разом з Ані Лорак і Таїсією Повалій виступила на концерті одного з українських телеканалів. В інший час артистки гастролюють Росією і не цураються отримувати нагороди з рук країни-агресора.

Залиште свій коментар

Вибір редакції