Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
LOBODA в купальнику обіймалася з блондином в новому кліпі

Відео на пісню "Твои глаза" було знято в пустелі Андалусії.

Свій новий кліп на композицію "Твои глаза" LOBODA знімала в жаркій Андалусії

Видео про подвійність натури та людського тіла і душею, що рветься в космос, зняте на стику жанрів сучасного кінематографа.

В його основу лягли сни, побачені режисером Нателлою Крапівіною напередодні знімань.

LOBODA  кліп "Твои глаза"_2
Прес-служба Loboda

За традицією в кліпі Світлани глядач побачить пристрасть, інтригу, непередбачений розвиток сюжету і вже ставший візитною карткою артистки унікальний мускул-кар. А сама LOBODA в кадрі з'являється в спокусливих купальниках.

LOBODA  кліп "Твои глаза"_17
Прес-служба Loboda

Як тільки Лобода зі своєю командою стала до роботи "на місцевості", без видимих причин зупинилися вітрогенератори. Як пізніше зазначила артистка, з цього і почалися її іспанські пригоди.

Відзначимо, що раніше місцеві пейзажі встигли послужити локацією для знімань понад 400 голлівудських вестернів, а також "Гри престолів" і знаменитої "Клеопатри" з Елізабет Тейлор. У культовій пустелі в тому числі працював і Спілберг.

LOBODA  кліп "Твои глаза"_6
Прес-служба Loboda

Знімальна група зіткнулася з конфліктною ситуацією вже оформивши всі документи.

Компанії, які розділили між собою територію знаменитої пустелі, виставляють рахунок за право показувати в кадрі банальний кущ.

LOBODA  кліп "Твои глаза"_5
Прес-служба Loboda

До речі, вони вимагали заплатити понад 20 тисяч євро за сцену на дикому пляжі.

"Нам заблокували всі можливості там знімати. На майданчику ледь не виникла бійка, в цей момент я зрозуміла: адже ми знаходимося в пустелі, в разі чого нас впізнають по зубах, - згадує Нателла Крапівіна. – Знімальний процес виявився справжньою пригодою. Наприклад, на пляж нам довелося пробиратися вночі. Ми йшли через гори, куди можуть піднятися навіть не всі авто, а сам берег був обгороджений парканом з колючим дротом. Нелюдськими зусиллями мені в підсумку вдалося здійснити ці знімання і зафіксувати все, що ми хотіли".

Нагадаємо, LOBODA стала продюсером і виховала собі конкурента.

Залиште свій коментар

Вибір редакції