LOBODA з донькою створила новорічну атмосферу на обкладинці глянцю

LOBODA з донькою створила новорічну атмосферу на обкладинці глянцю

Зірка планує масштабний тур у новому році.

Співачка LOBODA, яка буде "арештована" в новорічну ніч, назвала своє головне досягнення року і поділилася планами на наступний.

Артистка разом з чотирирічною донькою Євою прикрасила обкладинку новорічного номера журналу "Теленеделя".

"Найголовніша подія - тур "Пора додой". І, звичайно, два сольних концерти в Палаці "Україна" - вперше за 10 років кар'єри. Моя команда готувалася до цього більше, ніж півроку. Є моменти, які не до кінця вдалися. Але це і добре — буде до чого прагнути", - розповіла співачка.

В інтерв'ю виданню Світлана зізналася, що не збирається "здавати оберти" в роботі.

"Усе моє життя - суцільні оберти. По-іншому як жити навіть і не знаю. Я коли на відпочинок виїжджаю, через пару днів починаю думати, чим себе зайняти. Як правило, сідаю за комп'ютер і продумую аранжування на нові пісні або монтую кліп. Загалом, відпочивати не вмію. А якщо ж виникають подібні випадки, як у Дніпропетровську, можу собі дозволити хіба що один день перерви - і знову до справ", - згадала артистка, як через щільний графік ледь не потрапила в лікарню.

Світлана вже розпланувала весь майбутній рік і зазначила, що збирається поїхати у ще один масштабний тур.

"Навесні ми плануємо вирушити в новий тур, і не тільки по нашій країні - поїдемо в Німеччину, Ізраїль і Туреччину. Загалом, 2016 рік у нас розписаний", - підсумувала зірка.

Нагадаємо, LOBODA стала найбажанішою жінкою України.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів