Лоліта про те, чому не коментувала гастролі в окупованому Криму: Була надія, що пустять до України

Артистка розповіла, чому насправді не потрапила на анексований півострів.

Співачка Лоліта, яку у квітні цього року не пустили до доньки в Україну, детально розповіла, чому не потрапила на гастролі до окупованого Криму.

За словами артистки, вона та її команда стали жертвами аферистів. Також Лоліта пояснила, чому раніше не коментувала цю ситуацію ЗМІ. Виконавиця сподівалася, що їй все ж дозволять потрапити до України.

"Вимушена констатувати той факт, що ми з моїм колективом потрапили до аферистів. Квитки до Криму були анульовані вже о 12 годині ночі, коли ми вже здали речі. Не коментувала чому? Певно, була надія, що мені дозволять в'їзд до України і я зможу бачити свою родину. Тому гастролі в Криму я не коментувала. Всі чомусь шукають якусь політичне підґрунтя. Ні. Звичайні аферисти", - сказала у відео Лоліта, яким поділилася у своєму Instagram.

Для перегляду відео гортайте вправо

Лоліта разом зі своїм директором Едуардом зателефонували всім концертним майданчикам, де артистка мала виступити, і попросила нікому з псевдоорганізаторів не видавати гроші, щоб люди могли повернути їх собі за придбані квитки.

Наостанок Лоліта зауважила, що від неї у цій ситуації нічого не залежало і вона б у будь-якому випадку приїхала до окупованого Криму.

"Пробачте мене заради бога. Моєї вини немає і ви знаєте мій характер. Я б полетіла у будь-якому випадку", - сказала співачка.

Нагадаємо, Лоліта мала виступити на території анексованого Криму одразу у шістьох містах - Севастополі, Ялті, Євпаторії, Феодосії, Алушті, Керчі.

Залиште свій коментар