Лоліта розповіла, як її викреслили з "чорного списку" України

Артистка зізналася, що війна не зіпсувала її стосунків із українськими друзями.

Співачка Лоліта розповіла, що віднедавна більше не входить до "чорного списку" України.

За словами артистки, "вона увійшла в цей список, а потім її звідти викреслили".

"Була я в цьому списку. Але, мабуть, здоровий глузд переміг. Мене викреслили. Я чесно сказала: якщо не стріляють, то я щаслива", - сказала Лоліта в інтерв'ю "Радіо Свобода".

Співачка також пояснила, чому підтримала анексію Криму Росією.

"Для того, що не загинули люди, як це сталося в Донецьку. Я була не один раз в Криму на гастролях. Так, я чула там деякі неприємні речі. Але всі при цьому говорили: господи, дякую, що у нас не стріляють, ми трьома руками за те, щоб бути в Росії. А я всього лише за те, щоб не було війни. І те, що Крим відійшов без бою, - для мене найперший показник", - пояснила Лоліта.

Окрім того артистка розповіла, що через війну не припинила спілкуватися з українськими друзями.

"Є в інтернеті люди, які займаються провокаціями. Напевно їм за це платять. Вони просто будь-яку твою репліку перетворюють у щось - і починається! Але вже ніхто на це не дивиться. Ні, мене не розсварила війна. Все це робиться для того, щоб одні заробили ще більше, а інші зубожіли ще більше. Я взагалі політиків не дуже-то люблю. У мене багато неулюблених персонажів у політиці. Починаючи з Єльцина ...", - прокоментувала співачка.

За словами Лоліти, вона б не хотіла, аби її донька, яка зараз мешкає в Києві, жила в Росії.

"Не тут. Як і більшість моїх друзів. А от місце - не знаю. Чому в мене дитина в Києві зараз? Бо в Києві мені подобається старорежимність освіти. Школа, в якій вона навчається, старорежимна. Там вимагають. Їй трійку поставлять, вона прийде додому і буде переживати, а потім піде до репетитора, білого світу не бачитиме", - сказала Лоліта.

Нагадаємо, у червні минулого року Лоліта у Криму заспівала українською пісню "ОЕ" та показала середній палець.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: