Лоліта відповіла на критику її прозорого боді у Мережі: Ми, пухкенькі, всі заміжні і у нас є секс

Зірка виправдалася за свій необачний крок на фестивалі у Баку.

Співачка Лоліта, яка своїм зовнішнім виглядом на фестивалі у Баку спричинила фурор, вирішила відповісти всім, хто її тролить у Мережі.

Зокрема дісталося від знаменитості фітнес-блогеру Олені Миро, яка раніше запитувала у юзерів "чому пухкеньких, вікових баб так тягне демонструвати свої потворні тілеса". Прозоре боді ж Лоліти блогер назвала "костюмом "Я потвора".

Артистка, своєю чергою записала відеозвернення до блогера, у якому сказала їй:

"Взагалі деякі худі - вони дуже злі. Ми, товстенькі, все зможемо і у нас є секс. Судячи з усього, у вас його давно не було. Тому що жінка, у якої є секс і коханий чоловік, який носить її на руках, не дозволяє собі випади на адресу людей видатних - моїх колег і Алли Борисівни зокрема", - заявила Лоліта.

Окрім того виконавиця з притаманним їй почуттям гумору також посміялася над своїм вбранням у Instagram, виклавши меми на себе, які їй особливо сподобалися.

Нагадаємо, минулими вихідними під час закриття фестивалю "Жара" у Баку Лоліта спричинила фурор появою на сцені у прозорому обтислому боді. Мережею одразу почали ширитися меми на приголомшливе вбрання артистки.

Залиште свій коментар