Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Львівська облрада вимагає позбавити Козловського звання "Заслужений артист України"

15 травня 2018 року з ініціативи свободівців ухвалене звернення до Президента України про позбавлення співака звання.

Скандал з виступом співака Віталія Козловського 9 травня у Москві, набирає неабияких обертів. Днями стало відомо, що запланований концерт у Львові був скасований, а зараз з ініціативи свободівців ухвалене звернення до Президента України про позбавлення його звання "Заслужений артист України".

Депутати також вимагають позбавити звань інших народних та заслужених артистів, які у період російсько-української війни гастролюють в РФ або в інший спосіб підтримують зв`язки з країною-агресором.

Як йдеться в документі, громадськість України обурила звістка про те, що заслужений артист України Віталій Козловський виступив 9 травня 2018 року на концерті у столиці країни-агресора – Москві.

"Вважаємо це не лише величезною ганьбою та запроданством, але й наругою над пам`яттю тих загиблих воїнів, які віддали своє життя за територіальну цілісність держави у російсько-українській війні, що й досі триває на сході. Переконані, що така аморальна особа не може мати статус заслуженого артиста України, адже Віталію Козловському указом Президента України від 16 січня 2009 року було присвоєно це звання власне «за вагомий особистий внесок у справу консолідації українського суспільства, розбудову демократичної, соціальної і правової держави", - йдеться у зверненні.

Нагадаємо, після ганебного виступу сам Віталій Козловський прокоментуав свій вчинок.

Залиште свій коментар

Вибір редакції