Любитель танців Джанлука Ваккі розставив крапки над "і" у питанні чуток про банкрутство

Любитель танців Джанлука Ваккі розставив крапки над "і" у питанні чуток про банкрутство

Фото: Світське життя

Зірка Інтернету переключився на діджеїнг та відіграв сет у Києві.

Мільйонер, що танцює, Джанлука Ваккі, який зажив всесвітньої слави завдяки своїм звабливим рухам на яхті, пояснив причину своєї перекваліфікації, йдеться у "Світському житті".

49-й багатій відіграв сет у Києві та поспілкувався із Осадчою на тему власного банкротства та вагітності молодої дружини. Так, у Мережі активно ширяться чутки про те що Джанлука підробляє за діджейським пультом через фінансові труднощі у бізнесі.

Цю інформацію багатій, що танцює, спростував, порадивши недругам подивитися фінансовий звіт його компанії з мільйонними обігами.

"Діджеїнг - це для мене своєрідна форма спілкування з людьми Я чудово відчуваю ритм, граю на фортепіано, обожнюю музику. Керувати музичною атмосферою на вечірці для мене саме задоволення", - зауважив він.

Як італійський танцюючий мільйонер підробляв ді-джеєм на київській вечірці

Як італійський танцюючий мільйонер підробляв ді-джеєм на київській вечірці

Серед друзів мільйонера популярний діджей Девід Гетта та Боб Сінглер. Вони захвилювалися дізнавшись про нове захоплення товариша. До слова, Джанлука, попри власну самовпевненість, все ж таки взяв декілька уроків цієї майстерності у них.

Стосовно поповнення у родині, котре стали обговорювати після знімку Джанлуки із рукою на животі його дружини Джорджії, відповідь його була спростувальною.

"У Джорджії таке розкішне тіло, що я торкаюся її живота багато разів на день. Але це нічого не означає. Ось можу доторкнутися до Вашого плеча, але це ж не означає,  що у Вас болить плече", - сказав зірка Осадчій, виконавши свою обіцянку.

Цього року багатій святкує 50-річний ювілей. Як саме веселитиметься не визначився, але гучну вечірку вже запланував.

"Ймовірно це буде на Сардинії чи на Ібіці, але це точно буде круте свято. Танцюватимуть усі", - пообіцяв зірка.

Нагадаємо, український дует TamerlanAlena зняли у своєму кліпі неймовірно схожого на Джанлуку Ваккі дідуся. Едуарду Джафарову майже 62, але він вражає підтягнутим тілом та стильною зовнішністю.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Здоров'я вагітної
Наступна публікація