Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Любити, і щоб було цікаво": Роговцева у свої 81 розкрила "рецепт" життєвого щастя

Попри нелегку долю жінка не втратила сили духу та почуття гумору.

Зірці українського театру і кіно Аді Роговцевій виповнився 81 рік. Напередодні дня народження видатна акторка розповіла про красу і ставлення до віку, свої симпатії і своє пекло, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Прокидаюся – і завжди знаю, котра година, до хвилини", - зізнається вона та сміється зі свого віку та ставлення до нього. "Мені здавалося, що в 40 уже не живуть", - каже зірка. І одразу додає: "Це, знаєш, така ширма. Тому що це дуже сумно. Вік – це руйнування".

ВідеоЛюбити, і щоб було цікаво: Ада Роговцева відзначила 81-ий день народження

Сьогодні зірці українського театру і кіно виповнюється 81. Напередодні дня народження видатна акторка дала ТСН інтерв'ю. Про красу і ставлення до віку, про свої симпатії і своє пекло вона розповіла журналістам ТСН.

Любити, і щоб було цікаво: Ада Роговцева відзначила 81-ий день народження

Втім, не руйнування почуття гумору та гостроти її розуму. "Хотілося мені оце прибрать, і це трішки прибрать, то мій один знайомий, прекрасний лікар, він мені сказав: Ада, ну ти обличчя підтягнеш – а куди маразм?!", - сміється вона. І додає, що найпрекрасніше в будь-якому віці – краса в очах. "Ви бачили: Жванецький вийшов на сцену – красень! Засвітився!", - навела приклад Роговцева.

На сцені Одеського кінофестивалю кілька днів тому Роговцева не лише отримала "Золотого Дюка" з рук Еріка Робертса, але й зізналася, що була в нього закохана. "Ерік мені подобався так, що я вмирала", - сказала вона. А всерйоз про особисте життя говорить, як про досвід розбитого серця. "У мене таке пекло там позаду. І моє розірване серце, бо я для кожного його рвала. І мама, і тато, і чоловік, і діти – ну, все", - каже Роговцева, котра поховала чоловіка і сина.

Але видатна українка, попри ці трагедії, не розгубила почуття гумору та зі сміхом згадує про свою єдину норкову шубу, яку купила у 70 років. "Десять років я у ній грала у виставі, бо там героїня має бути в шубі. Її вкрали в мене. Шкода, але шкода крізь сміх. Бо як не було 70 років, так нема і у 80, бо вже не купиш. Оце проблема: післязавтра грати – де взяти шубу?", - іронізує вона. Але в житті насправді Роговцева переживає не за це, а за осінні гастролі та намір дочекатися правнуків. "Головне – любити. Любити, і щоб було цікаво", - поділилася вона "рецептом" свого щастя.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції