Любов Успенська оголосила війну доньці і благає, щоб та її забула

Любов Успенська оголосила війну доньці і благає, щоб та її забула

Артистка поділилася драмою, яка відбувається у її родині.

Відома російська виконавиця шансону Любов Успенська шокувала прихильників зізнанням про те, що відбувається в її сімейному житті.

За словами артистки, вже досить тривалий час вона веде війну зі своєю 30-річною донькою Тетяною Плаксіною. Артистка досі не може пробачити свою дитину за те, що у лютому цього року дівчина її публічно оббрехала.

"В нас війна. Вона не залишила жодної зачіпки для примирення. Прошу Бога, щоб дочка забула, що я її мати. Нехай забуде мене, але повернеться в свідомість. Нехай скаже: мамо, не хочу тебе знати, але я успішна", - прокоментувала співачка у програмі "Однажды…".

Любов Успенська з донькою
instagram.com/uspenskayalubov_official
Любов Успенська з донькою

Успенська зізналася, що часто плаче через конфлікт з донькою, оскільки та її жорстоко зрадила. "Зараз не можу сказати, що я люблю доньку. У мене холодне серце. Все, що сталося, - це зрада. Я на це не заслужила", - сказала зірка.

Нагадаємо, що конфлікт між Любов'ю Успенською та її донькою Тетяною Плаксіною набув публічного розголосу після того, як дівчина у лютому цього року в одній з програм розповіла приголомшливі речі про свою матір. Тетяна заявляла, що зіркова мати тривалий час чинила на неї психічний тиск, а якось навіть намагалася задушити дівчину під час сварки. Після знімання цієї програми Плаксіна полетіла до Америки. Успенська підозрює, що доньці за той ганебний ефір добряче заплатили. Сама ж Плаксіна заявляла вже не раз, що її з зірковою матір'ю нічого не пов'язує і що вона її більше не любить. Окрім того дівчина говорила, що мати ніколи не давала їй можливість самостійно займатися творчістю.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів