"Людина, яка не хоче себе втратити": 37-річний Алан Бадоєв відверто розповів, про що мріє

Дата публікації
"Людина, яка не хоче себе втратити": 37-річний Алан Бадоєв відверто розповів, про що мріє

прес-служба Алана Бадоєва

Кліпмейкер вперше зізнався, як змінювалось його життя та відбувалаось становлення.

Талановитий режисер та відомий продюсер Алан Бадоєв, який нещодавно вперше розповів про стосунки з дочкою, наразі поділився своєю заповітною мрією.

У інтерв'ю виданню "Сегодня" кліпмейкер зізнався, що його мрія "37-річної людини, яка не хоче себе втратити".

"У мене мрія 37-річної людини, яка не хоче втратити себе. Спокуси перебувати в комфорті, насолоджуючись тим, що вже маєш наразі, дуже багато. Я вже можу в принципі нічого не робити. Я вже залишив якийсь слід в цьому житті. Але зупинившись, чи буду я щасливим?" - розмірковував Алан.

прес-служба Алана Бадоєва

Проте шоумен у розмові з журналістами зазначив, що до 25 років свого життя він не жив, а тільки працював.

"Я не знав, що можна було щось робити, крім роботи. Я не знав навіть жодного клубу і ресторану в Києві, тому що у мене не було на них часу. На той момент у мене народилася дитина, і я робив все, щоб створити своїй сім'ї комфортні умови для життя. Крім того, у мене була мета - стати номером один в рідній країні. Тому до 25 років мене нічого більше не цікавило", - заявив Бадоєв.

Також режисер пригадав, що 22 років він тільки навчався, а зрозумів, що можна жити якось по іншому у 27.

"Це час, коли я спробував практично все, що може спробувати людина в своєму житті". - зізнався кліпмейкер.

прес-служба Алана Бадоєва

Однак за словами режисера, тільки через сім років він став вільним.

"Це був момент, коли я зрозумів, що нікому нічого не винен в цьому житті. Нарешті я позбувся всіх тих страхів, які довгі роки мене переслідували. Я зрозумів, що можна залишатися самим собою і бути цілісним при цьому", - зауважив Алан.

Однак у 34-річному віці мета Бадоєва змінилася.

"Я зрозумів, що важливо випромінювати добро. Сьогодні для мене важливо не те, що про мене подумають люди, а що вони відчують, зустрівшись зі мною, чи почерпнуть вони щось цінне для себе, і яке відчуття у них всередині викличе через якийсь час моє ім'я", - дуже філософськи зазаначив шоумен.

facebook.com/AlanBadoev.Director

Проте до цього, його наштовхнули слова його батька Казбека.

"Мій батько колись сказав приголомшливу думку: "Не дивись на людину, а дивись, який сад вона виростила, і чи виростила вона його взагалі. Можливо, на його місці - випалене поле". Тоді ці слова я не міг до кінця зрозуміти, але сьогодні я їх абсолютно чітко розумію. Людей ми відчуваємо хвилею. Від людини завжди залишається післясмак, як аромат його парфумів. На сьогоднішній момент мені б дуже хотілося, щоб кожна людина, з якою я перетинаюся в житті, відчувала правильну хвилю, яка б їй у чомусь допомагала", - заявив Алан.

Нагадаємо, нещодавно Алан Бадоєв влаштував грандіозне шоу своєму підопічному, співаку Максу Барських у столичному МВЦ.

Наступна публікація