Людмила Барбір розповіла про побічний ефект коронавірусу, який у неї проявився

Людмила Барбір розповіла про побічний ефект коронавірусу, який у неї проявився

Фото: instagram.com/liudmila.barbir

Ведуча поділилася, що раніше її це ніколи не турбувало.

Ведуча "Сніданку з 1+1" Людмила Барбір все ще лікується від коронавірусу, який підхопила понад тиждень тому.

Як зізналася Людмила, вона вже почувається набагато краще. Більш того, до ведучої частково повернулися запахи та смаки, однак все ще повністю їх Барбір не відчуває. Про це вона розповіла у "Сніданку з 1+1".

Почуваюся набагато краще, ніж було. Я нагадаю, що було горло, ніс, слабкість, спазми у м'язах, важко було і спати, і ходити, загальна слабкість. Потім на зміну цим спазмам у м'язах прийшли сильні болі головні і суттєве зниження тиску. Зараз вже набагато краще

запевнила ведуча

Зірка каналу "1+1" додала, що їй все ще важко зосередитися і сконцентруватися на чомусь, окрім того Барбір поки що швидко втомлюється. Також Людмила зізналася, що у неї з'явився побічний ефект від COVID-19.

Як подарунок до одужання, у мене почали боліти нирки. Хоча вони мене ніколи не турбували до коронавірусу. Ніколи в мене проблем із нирками не було, але зараз вони почали мене турбувати. Напевно, такий постефект

поділилася Людмила

Ведуча зауважила, що постійно перебуває на зв'язку з лікарем, приймає вітамін D, C, цинк, противірусний засіб і п'є дуже багато води. Людмила поділилася, що на день випивала не менш ніж три літри.

Людмила Барбір розказала, як лікується від коронавірусу і коли планує повернутися на роботу

Людмила Барбір розказала, як лікується від коронавірусу і коли планує повернутися на роботу

Зовсім скоро Людмила Барбір разом з членами своєї родини збирається робити повторний ПЛР-тест і сподівається, що він виявиться негативним і вона зможе повернутися до роботи.

Нагадаємо, що не так давно відома українська реперка Alina Pash також повідомила, що підхопила коронавірус. Артистка зауважила, що п'є дуже багато води.

Повʼязані теми:

Наступна публікація