Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Людмила Барбір стала першою в Україні телезіркою, яка захистила чорний пояс з айкі-дзюцу

Ведуча "1+1" вивчає техніку зі зброєю, - меча, ножа та списа.

Напередодні свого дня народження, який відбудеться 30 листопада, відома українська телеведуча Людмила Барбір, яка нещодавно розповіла, який спадок залишила їй бабуся, отримала чорний пояс з айкі-дзюцу.

Урочиста церемонія відбулася за участю колег та друзів. Чорний пояс Людмила Барбір отримала з рук сенсея (у східних єдиноборствах: учитель, наставник).

На поясі, який отримала Людмила, були зображені ієрогліфи. Вони означають назву школи, в якій навчається телеведуча - Кай Дзенкі.

Людмила Барбір_2
прес-служба каналу "1+1"

Барбір почала займатися японською бойовою технікою вісім років тому та захистити чорний пояс могла вже давно. Але через щільний і напружений графік роботи не могла приділити навчанню достатньо часу, і систематично відвідувати заняття, тому справа затяглась.

Людмила Барбір_1
прес-служба каналу "1+1"

Цього року телеведуча вирішила і пообіцяла собі, що доведе справу до кінця, і все ж отримає чорний пояс.

"Для мене отримання чорного пояса – це результат моєї тривалої і наполегливої роботи. Підведення підсумків роботи над собою. Я не буду зупинятися у мистецтві айкі-дзюцу і було б круто отримати другий дан", - розповіла телеведуча.

Як говорить Людмила Барбір, для того щоб здати на перший дан та отримати чорний пояс, треба знати близько 100 технік, серед яких – ударна техніка, робота зі зброєю і техніка боротьби.

Людмила Барбір_5
прес-служба каналу "1+1"

Сама ж Барбір вміє працювати з бокеном (дерев'яний меч для тренувань),  дзьо (дерев'яна жердина, зазвичай довжиною приблизно 128 см), коротким списом, мечем та ножем. 

"Я ходжу на тренування три-чотири рази на тиждень. Якщо чогось по-справжньому прагнеш і ставиш чітку ціль, то обов’язково знайдеш на це час. Мені вдається це завдяки тому, що я  ретельно планую свій графік,  вчусь правильно розставляти пріорітети,  і  розподіляти  обов`язки в сім`ї. Мій син Тарасик теж займається айкі-дзюцу, тому ми багато часу проводимо разом на тренуваннях", - зауважила ведуча "Сніданку з 1+1".

Людмила Барбір_6
прес-служба каналу "1+1"
Людмила Барбір з сином

Спочатку айкі-дзюцу для телеведучої було як спосіб самозахисту, але потім вона вирішила продовжувати займатися бойовим мистецтвом для знімань у кіно.

В реальному житті Людмилі не доводилося застосовувати свої навички з айкі-дзюцу, але за її словами, вона завжди намагається контролювати все, що відбувається навколо, та бути на варті.

Людмила Барбір_3
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, нещодавно Людмила Барбір разом з Русланом Сенічкіним у традиційних українських костюмах взяла участь у зніманнях для благодійного календаря "Щирі. Свята".

Залиште свій коментар

Вибір редакції