Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Людмила Барбір у спокусливому образі прикрасила обкладинку глянцю

Ведуча взяла участь у фотосесії та розповіла про японське коріння.

Телеведуча ранкового шоу "Сніданок з 1+1", актриса, а відтепер і учасниця нового сезону оновлених "Танців з зірками" Людмила Барбір з'явилася на обкладинці журналу в спокусливому образі.

Телеведуча постала в елегантній сукні сапфірового кольору з одним відкритим плечем та масивними сережками.

Компанію у фотосесії зірці склав колега Руслан Сенічкін, який постав на знімку у діловому костюмі.

Людмила Барбір_2
прес-служба каналу "1+1"

Окрім фотосесії, зірка Людмила Барбір також дала інтерв'ю журналу "Единственная", в якому вперше розповіла, що в неї тече японська кров.

Як відомо, телеведуча разом з Русланом Сенічкіним досліджувала своє походження за допомогою тесту ДНК в американській лабораторії. 

"Я була здивована отриманими даними, бо в мені вирує така суміш! Крім нашої гуцульської, європейської крові, в етнічному складі моєї ДНК є кілька відсотків з Уельсу, Шотландії, Ірландії та Японії, а також євреїв Ашкеназі. Дізнавшись про це, мені тепер хочеться більш детально розібратися в моєму походженні, тому я звернулася до історика, який досліджує архівні документи", - поділилась Людмила Барбір.

Телеведуча також розповіла, як сама відреагувала на несподівані для неї ДНК-дослідження, а також, що сказала її мама та чоловік.

Людмила Барбір_1
прес-служба каналу "1+1"

"В мене було здивування та гордість. Мені захотілось ще більше дослідити своє походження та маю намір зробити розширений тест. Хочу ще більше дізнатися подробиць про культуру Уельсу, японську культуру та евреїв Ашкеназі, адже це моє коріння. Мої батьки взагалі не здогадувались, що в мене є таке коріння, але були приємно здивовані. Мама сказала: "Цікаво, це по моїй лінії чи по татовій?". А ось чоловік не був здивований. Він сказав, що завжди підозрював, що у мене є щось з Японії. Також його не здивувала уельська кров та кров евреїв Ашкеназі. Пожартував, що завжди знав, що в мене є трішечки Сари", - розповідала телеведуча.

Нагадаємо, нещодавно Людмила Барбір вразила результатами стрімкого схуднення. Ведуча зізналася, що схудла на 10 кілограмів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції