Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Днями Олена Мозгова та Володимир Ткаченко повернулись з Марса Алама.

Українська продюсерка Олена Мозгова, яка похизувалася фігурою у купальнику, днями повернулася з відпочинку разом з чоловіком Володимиром Ткаченком та їхньою донечкою Соломією.

Родина відпочивала у курортному містечку Марса Алам у Єгипті. Разом із відпочинком Володимир встиг зняти у Єгипті й свій новий кліп на композицію "Амелі", яку він присвятив маленькій донечці Соломії.

"Ніколи не думав, що Єгипет може бути таким. Ми всі в захваті від Марсу. Щасливий, що вдалось зняти відеокліп саме на цю пісню, вона дуже для мене особлива тому, що написана в кохані та присвячена плоду цього кохання", - прокоментував Володимир.

Режисером нового відео Ткаченка став Влад Кочатков. Режисер хотів показати історію, в якій тато, попри різні перепони на шляху, прагне до своєї донечки, про яку весь час думає. Три дні знімань на тлі дивовижних пейзажів Марса Алам стали можливими завдяки компанії "Феєрія", яка від осені розпочала робити прямі авіарейси в цей куточок Єгипта.

За словами Кочаткова, зі знімальною групою під час роботи над кліпом сталися цікаві курйози.

Так, для знімань був необхідний пікап, на якому Ткаченко мав їздити пустелею.

"Виявилося, що возять туристів в пустелю винятково бедуїни. Що немало важливо, бедуїни виявилися дуже спритними, і повезли нас саме туди, куди нам було треба. Ми поїхали двома машинами. Один джип для техніки і один пікап. Коли ми нарешті зупинилися і зібрали техніку, з'ясувалося кілька курйозів. Пікап, на якому повинен був їздити Володимир Ткаченко, виявився неповнопривідний. Через це машина часто буксувала в піску. Маленький усміхнений бедуїн вічно підбігав до Вови, сідав за кермо і починав виїжджати з піску, а Вова штовхав машину. Потім знову сідав за кермо. Ми знімали. І знову машина застрягала у піску і історія повторювалася. Іноді і цього було мало, тоді збиралися всі чоловіки, що були на зніманнях, і виштовхували машину", - розповів режисер.

Зауважимо, що прем'єра кліпу запланована на лютий 2017 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції