Made in Ukraina. Завдяки "Студії "Квартал 95" латвійці смакували борщем та підспівували українською

Три відеоверсії фестивалю покаже канал "1+1".

Українці завершують фестивалити у Латвії. В Юрмалі сьогодні, 24 липня, добігає кінця свято всього українського під назвою "Made in Ukraina", яке влаштувала "Студія "Квартал 95". Четвертий день латвійці смакують борщ і вчаться підспівувати українською.

Українські артисти та народні умільці таки "розкачали" курортну Юрмалу. І гумор, і українські пісні, і українські борщі балтійцям сподобалися. І для латвійців, і для українців фестиваль "Made in Ukraina" став дуже знаковим. Передусім, українці дуже достойно презентували свою державу. І що найважливіше – латвійці зрозуміли українців та прийняли усією душею. Про це йдеться в репортажі Тетяни Боковні в програмі ТСН.19:30.

Нині триває четвертий, фінальний, фестивальний день. Ведуть гала-концерт художній керівник "Студії "Квартал 95" і зірка телеканалу "1+1" Володимир Зеленський та артист Потап. Усі дні у концертному залі "Дзінтарі" – аншлаг. Організатори зізнаються, що такого успіху в латвійців вони не чекали.

"Сподобалося, що публіка так кльово, більше ніж тепло відреагувала. І повні зали. Якось усе співпало і навіть сонце виглянуло, що, як мені кажуть, тут це рідкість", – зазначив художній керівник "Студії "Квартал 95" Володимир Зеленський.

"Ширяться чутки, що балтійський глядач трохи вибагливий, але ми на собі цього не відчули", – запевнив актор "Студії "Квартал 95" Євген Кошовий.

"Після того, як "Дзінтарі" увесь встав і всі махали українськими прапорами, це було єднанням. Такого я не бачив тут, хоча я років п'ять приїжджаю на різні фестивалі", – розповів артист Потап.

Наступного року фестивалю "Made in Ukraina" – бути, так уже вирішили актори "Студії "Квартал 95".

Глядачі каналу "1+1" невдовзі зможуть побачити відеоверсію фестивалю "Made in Ukraina".

ВідеоАншлагом та з українськими прапорами закінчується "Made in Ukraina" в Латвії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: