Макаревич не збирається гастролювати Кримом і не вважає себе зрадником батьківщини

Дата публікації
Перегляди
3578
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Макаревич не збирається гастролювати Кримом і не вважає себе зрадником батьківщини

Андрій Макаревич: "Відчуваю себе в Радянському союзі 30-х років, яким його зараз показують в не дуже хорошому кіно" / Фото: kp.ru

Андрій запевняє, що зрадили Росію ті, хто цю кашу заварив, а не ті, хто намагаються бути раціональними.

Лідер гурту "Машина времени" Андрій Макаревич цього року зі своїми музикантами святкують 45-річчя колективу.

З цієї нагоди у "Лужниках" буде проведений великий концерт.

За словами музиканта, він дивується тому, що росіяни зловтішаються з його конфлікту з владою і постійно запитують, чому він ще співає, якщо йому заборонили і визнали його зрадником.

Його запрошували навіть на фестиваль-аналог "Євробачення", а саме на кастинги, які відбудуться у Криму. Проте Макаревич відмовився, оскільки йому було б соромно дивитися в очі кримчанам, тим паче, що "в Криму живуть люди, які не мріяли возз'єднатися з Радянським Союзом".

"І взагалі, коли кричать, що ми відновили історичну справедливість у плані Криму, я намагаюся зрозуміти, про що йде мова. У нас Україна відняла цей Крим колись чи відвоювала? Хрущов цей Крим подарував під оплески наших батьків, і ніхто тоді не "вякнув", - сказав Макаревич.

Нагадаємо, днями в мережі з'явився список з російських зірок, які підтримують Україну і засуджують дії Путіна. У списку опинилися Ахеджакова, Макаревич та Рязанов. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3578
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація