Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Макаревич про Крим: Я не хочу туди їхати, я вважаю цю територію окупованою

Співак висловив свою думку з приводу концертів в окупованому Криму.

Популярний музикант Андрій Макаревич, який минулого року відіграв аншлаговий концерт у Запоріжжі, заявив, що в жодному разі не гастролюватиме в Криму.

У нещодавньому інтерв’ю музикант відповів на запитання журналістів стосовно своєї позиції щодо окупованих територій України.

Співак заявив, що його думка за останні чотири роки не змінилася.

"Я вважаю, що в сьогоднішньому світі, та й в будь-якому світі обов'язкова умова його стабільності - це міжнародні домовленості, які треба дотримуватися. Якщо всі їх будуть не дотримуватися, то почнеться чортзна-що. А розмова на тему "а ось американцям можна, значить і нам можна" - це розмова погана. Виходить, що якщо хтось краде, то і ми будемо красти. А це не позиція", - зауважив Макаревич.

Також артист додав, що після того, як Крим визнали окупованою територією, він там жодного разу не був і не планує. Навіть, якщо це буде з дозволу української влади, повідомляє "Эхо Москвы".

"Ні, я не хочу туди їхати. Я вважаю цю територію окупованою", - чітко та ясно відповів музикант.

Цікаво, що лідер "Машини времени" прокоментував позицію свого колеги по гурту, клавішника Андрія Державіна, який 2014 року підписав листа за анексію Криму.

"Ні, я вас запевняю, він від цього нескінченно далекий. Я не знаю, навіщо він це зробив. Він сам собі не може це пояснити", - заявив виконавець.

Співак також відзначив, що його ставлення до російської влади змінилося не за один день.

"Я думаю, що це сталося не в один день. Це була низка подій, низка якихось таких рішень, вчинків, декларацій та іншого", - додав музикант.

Зауважимо, що співак неодноразово висловлював своє негативне ставлення до влади РФ і був занепокоєний подіями в Україні. Але наразі артист зауважив, що не дуже розуміє, що зараз відбувається.

"Зараз я весь час намагаюся собі сказати, що якщо відбувається подія, на яку безпосередньо, ось зараз ти вплинути не можеш, постарайся зберегти залишки своїх нервів. Інакше можна просто з'їхати з глузду", - відзначив Макаревич.

Нагадаємо, що минулого року друзі Макаревича, а саме музиканти рок-гурту "Воскресение" потрапили до бази "Миротворця".

Залиште свій коментар

Вибір редакції